Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kb.: 15 éve együtt élők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb.: 15 éve együtt élők, házasok, nálatok mennyi a szex, az érzelem?

Figyelt kérdés
17 éve vagyunk együtt... szinte gyerekkoromtól, és nagyon kevés már a szex és az érzelem is.Valamilyen szinten biztos normális, hogy minden kevesebb, és laposabb, de most tartok ott, hogy nagyon-nagyon. Sosem csaltam meg, de, ha most jönne valaki aki vonzó, és.. elcsábulnék, azt érezem.Persze beszélünk róla, jobban is megy egy egyszer-egyszer, de nem az igazi már. Úgy érzem nem az én hibám, ezeket a beszélgetéseket én kezdeményezem csak.
2020. okt. 22. 22:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
Nekem unokabátyámék vannak együtt kb. 19 éves koruktól, pár hónap és 33-34 évesek lesznek. Rajtuk összejövetelen is látszik évek óta, hogy nincsenek már úgy oda egymásért, mint 10 éve. Persze nem látok bele a 4 fal közé, de gondolom már nem felhőtlen a házasságuk, ami kb. 7 éve tart. A mai világban szerintem már nem nagyon lehet évtizedekre tervezni senkivel, ez az új norma.
2020. okt. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%

Mi 15 éve vagyunk együtt. Érzelem 0.Kémia 0.

Nekem a szeretkezés jobban hiányzik 😔 Ez van...

2020. okt. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Azt hittem bennem van a hiba. :( 17 éve vagyunk együtt, megvagyunk, de szex 1-1, ha kezdeményezem, pedig azt hittem a pasik inkább kezdeményezik ilyenkor is. Érzelem sem sokkal több, megvagyunk, elvagyunk, jó ez így vajon? Néha többre vágyom.
2020. okt. 22. 22:24
 4/19 anonim ***** válasza:
83%

Igazából a pasiknak is ugyanúgy kell a kémia az érzelem...mint nekünk nőknek. Az újdonság, amit ugye ennyi idő után már senki nem tud hozni...

2-es vagyok.

2020. okt. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
65%

19 év után ha én nem kezdeményezek nincs semmi. A csók már vér ciki. 2 havonta egy szex, de nulla érzelemmel. Vagyis részemről még menne úgy mint rég, de a feleségem már nagyon leült. Elmondása szerint ez így természetes.

43/f

2020. okt. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%

Érzelem terén nincs gond, de a szex kevés. Férjem már jóideje alig kívánja, utóbbi időben én is kevésbé.

Nemrég lettem túl azon a hullámon amiről írsz. Kívántam a szexet, kívántam az újat, félre is léptem majdnem. Azóta is sajnálom, hogy az eszemre hallgattam, talán pótolnám is. Nem tudok és nem akarok belenyugodni, hogy ennyi idősen teljesen ellaposodik, megsemmisül a szexuális életem. Akarom még átélni a szenvedélyt.

2020. okt. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
29%
6-os. Mennyi idős vagy? Nyugi, a negyvenesek többségének szépen lassan megsemmisül a szexuális élete, ráadásul igazi nyomós oka nincs is ennek.
2020. okt. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
47%

No ebben a társaságban ismét lemerem írni amiért már tucatszor lepontoztak:

A változatosság gyönyörködtet!

Én háromszor váltam. Először 7 év házasság, aztán 1, a harmadik 9. A mai megváltozott világban teljesen lehetetlennek tartom az évtizedeken át tartó egymásért rajongást, illetve fenntartható szexuális vonzalmat. Nincs ilyen! Vagy ha van, ritka, mint a lottó ötös!

2020. okt. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
55%
Végre egy őszinte topik. Sokan bizonygatják az ellenkezőjét tízkörömmel.
2020. okt. 23. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
69%
Ejha... Mi abszolút működünk. Persze hullámzik, hol szerelem, hol csak szeretet, de a legjobb dolog az életemben a férjem és a gyermekeink. Heti 2-4 szex van, a gyerekektől függ igazából. 22 éve vagyunk házasok.
2020. okt. 23. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!