Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kizárólag párkapcsolat miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizárólag párkapcsolat miatt elköltöznél egy másik városba?

Figyelt kérdés
Ha a párod egy másik városban élne,akkor elköltöznél hozzá?
2020. okt. 23. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:
8 éve költöztem, mai napig is tart🙂
2020. okt. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, ha jól tudnám ott érezni magam, lenne munka lehetőség, ideálisabb jövőképet látnék benne.
2020. okt. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Attól függ. Egy szimpla párkapcsolat miatt nem. Ha komolyabb a dolog, közös jövőt tervezünk, házasság akkor igen.
2020. okt. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. okt. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Attól függ hova. A karrieremet a környéken építettem fel, és nem olyan munkám van, hogy máshol is találok ilyet. Szóval max valahova a szomszédba mennék el, de a felépített életemet nem dobnám. Meg amúgy is, többször kihasználtak már azok, akik fontosak voltak nekem, szóval a jó dolgokat nem dobnám el semmiért sem az életemből.
2020. okt. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. okt. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
En masik orszagba koltoztem, es par dugas utan meg kapcsolat sem lett belole, azota is itt elek, es nem bantam meg:)
2020. okt. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

4.5 órára laktunk egymástól.

A kapcsolatot nem akartuk eldobni, szeretjük egymást, viszont a munka miatt szombaton sem tudtunk volna találkozni, maradt volna a vasárnap, ami oda-vissza 9 óra kb és abban nincs benne, hogy együtt legyünk.

Az összeköltözés volt a legjobb megoldás.

20L

2020. okt. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
En nem, mert nem koltoznek el Budapestrol, de eleve nem mennek bele mar tavkapcsolatba. Ha pedig osszejonnek egy budapesti ferfival, aki koltozni akarna, maximum kulfold johetne szoba.
2020. okt. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha van manika még külföldre, idegenekhez is kiköltöznek ezek a szegín, ártatlan, üldözött, elnyomott apácák.
2020. okt. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!