Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek milyen szakításai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen szakításai voltak eddig? Mi a sztoritok?

Figyelt kérdés

Te szakítottál vagy veled szakítottak? Jogos volt, vagy annak érezted? Vagy ellenkezőleg?

Mi volt a gond? Mennyit voltatok együtt?

25 felettiek, tapasztaltabbak válasza jobban érdekelne de fiatalabbak is írhatnak.


2020. okt. 23. 21:58
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Volt már mindenféle. 3-4 éves kapcsolatok voltak. Szakítottam én is, szakítottak velem is.

Az egyetlen, amit ezekből megtanultam az, hogy a szakítani nem lehet szépen. Az mindig egy pokoljárás mindkét félnek. Annak akivel szakítanak azért jobban.

2020. okt. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Idáig 4 barátnőm volt, amiből 3-mal én szakítottam, 1 pedig velem szakított.


Az első igazi diákszerelem volt, mindkettőnknek a másik volt az első. A végén pont azért szakítottam vele, mert nem volt elég érett, én pedig addigra már egy kicsit többre vágytam.


A második egy tüzes szerelem volt. Rengeteget veszekedtünk és jókat szeretkeztünk - néha még a tányérok is eltörtek közben. Pontosan ezért szakítottam a végén: kiszámíthatatlan volt, nem lett volna belőle jó feleség.


A harmadik kevesebb, mint egy hónapig tartott. Aztán egy fagyos csütörtök este 21:00-ra odahívott a belvárosba. Vonakodtam, mert másnap korán keltem a munka miatt, de hát úgy voltam vele, hogy ha találkozni akar, szívesen töltök időt vele. Amikor odaértem, azonnal közölte, hogy szakítani akar. Nem tudta megmondani, hogy konkrétan miért, csak annyit mondott, hogy ő nem akarja tovább csinálni. Az egész annyira komikus volt, hogy csak röhögni tudtam, aztán sarkon fordultam és hazamentem aludni.


A negyediknél éreztem először azt, hogy megtaláltam az igazit. Soha egyetlen nőt sem szerettem annyira. Teljesen megragadott a személyisége. Gondolhatjátok, mennyire meglepődtem, amikor fél évvel később sem telefonon, sem személyesen nem értem utol egy teljes hétig. Ezután felkeresett, hogy beszélgessünk. Nem akarta elmondani, mi a baj, de nagy nehezen kiszedtem belőle: rossz a szex. Probléma megoldó embernek tartom magam, ezért számtalan megoldási javaslatom támadt - a lényeg az egymásra hangolódás. Ő semmire sem volt nyitott, kiderült, hogy az elmúlt egy hét alatt teljesen eltemette a kapcsolatunkat, de szakítani nem mert, ezért én magam döntöttem róla, hogy véget vetek a kapcsolatnak. Ezt követően 72 óráig nem tudtam aludni. A lényem egy része meghalt az alváshiány során, de ami megmaradt belőle, az sokkal erősebb, tudatosabb és elszántabb lett, mint valaha.


27/F

2020. okt. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kettő alkalom volt, nagyjából hasonlóak. Online megírva, hogy "hát, ennyi". Első alkalommal még próbáltam visszafordítani a folyamatot, másodjára már nem érdekelt igazán. Igaz addigra nagyjából elmúlt minden illúzióm az ún. "szerelem"-ről.
2020. okt. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

Volt mindenféle nekem is, 5 kapcsolatom volt:


1) 3,5 év után elhagyott egy idősebb nőért. Akkor nagyon kivoltam, mert nagyon szerettem, de utólag jobb így.


2) 3 hónapig tartott, távkapcsolat volt, nem rakta bele az ő részét, hogy működjön, így szakítottam.


3) 10 hónapig tartott, megcsalt az exével, de nagyon szerelmes voltam, így visszaengedtem egy hónap könyörgés után, csak hogy megint elhagyjon fél évvel később az exéért (aki nem akarta vissza). 3 évig se veled - se nélküled ment.


4) kb fél évig tartott, rendes srác volt, de én még a 3-as számút nem hevertem ki, így szakítottam


5) 1,5 évig tartott, de előbb kellett volna szakítanom. Nagyon rendes ember, kiválóan bánik a párjával, de nagyon unalmas és nyugdíjas életet él, kb semmi sem érdekli. A szex se működött.


31N

2020. okt. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy éreztem legutóbb, hogy megtaláltam életem szerelmét. Az arca olyan volt, mint amilyet megálmodtam magamnak, rajzolni sem tudtam volna szebbet. Vele volt a legjobb szex és nagyon jól éreztem magam vele, velem tervezte a közös jövőjét elvileg. De aztán megtaláltam, hogy miket flörtöl a hátam mögött nőkkel, sőt előttem is csinálta, nem zavartatta magát. Persze lezárni nem tudtam, mert nagyon szerettem. Viszont féltékeny voltam rá ezért nagyon, természetesen ő szakított velem, mert ő nem bírta tovább. 😀 fél évig voltunk együtt.
2020. okt. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

19 évesen 2,5 éves kapcsolat: Egy nap arra ébredtem, hogy már nem szeretem, sőt rettentően idegesített. Nehezen fogadta a szakítást, de mára már teljesen eltünt az életemből.

20 évesen 7 hónapos kapcsolat: A szex nagyon jó volt, de ezen kívül nem illettünk össze, életem legjobb döntése volt. Nem vagyok rá büszke, de kénytelen voltam messengeren szakítani vele, mert nem volt alkalmunk találkozni, de nem akartam tovább húzni az időt.

Jelenleg 5 éve kapcsolatban vagyok, remélem ennek sehogy sem lesz vége. :)

2020. okt. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Elment gyufáért és nem jött vissza.

Fogalmam sincs, volt-e gond.

2020. okt. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
19%
6. Ritka genya vagy! Karma...tikk takk
2020. okt. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy volt addig. A srác nem akart talalkozni, hogy úgy kellett belőleessengeden kihúzni, hogy már nem érez irántam semmit. Ha nem kérdezek rá, hogy mi van, szépen, sunnyogva lassan egyre kevesebbett keresett volna, míg nem keressük egymást.
2020. okt. 24. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Az első nagy szerelmem meghalt 2éve voltunk együtt.


A második kapcsolatom fél évig tartott, a srác képes volt egy sms-ben szakítani.


A harmadik szintén fél év volt. Ott közösen megbeszéltük, hogy nem fog ez hosszútávon működni.


Aztán lett egy 5éves kapcsolatom. A srác rákapott a drogokra. Így az utolsó 1év már ilyen seveled senélküled volt. Azt egyszercsak eljárt a keze, megütött. Na onnan vége volt mindennek. Szakítás utan kiderült, meg is csalt a kapcsolatunk alatt, nem kevésszer.


Most 4éve vagyok párommal, vagyis már férjemmel, és van mar 1 fiunk. Remélem ennek sosem lesz vége.

2020. okt. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!