Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek most mi a helyzet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most mi a helyzet?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, aki nagyon szimpatikus, és eddig azt hittem, én is szimpatikus vagyok neki. Elég sokat beszélgettünk néhány közös program is volt, de sosem közeledett hozzám. Azt hittem több idő kell neki, úgyhogy türelmesen vártam.

Ma volt egy kiborulása, miszerint őt senki sem eszi emberszámba, és mindenki csak kihasználja. Nem értem, azt mondta ne keressem többet.

Szerintetek mi lehetett ez? Letiltott mindenhonnan..


2020. okt. 25. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, itt hiába találgatunk. Lehet, hogy nem csak veled van baja, vagy csak rajtad csattant, mert te beszélsz vele sokat.

Kicist gyerekes. Hány éves? Majd lehiggad és elmondja. Hagyd.

2020. okt. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
44 éves, én 35 vagyok.
2020. okt. 25. 17:52
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Oh, akkor tényleg hagyd a pitsába. 40 felett itt tartani, hogy így intézni a problémát...
2020. okt. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha ő nem mondta el neked, hogy mi baja, akkor mi nem fogjuk tudni megmondani. Lehet, hogy egy idő után rájön, hogy hülyeséget csinált, és újra elkezdtek beszélni. Ha x idő után sem jelentkezik, akkor esetleg megpróbálhatod keresni őt, de addig hagyd.
2020. okt. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem érzéseim vannak irányába. Mindenhonnan letiltott. Nem tudok tisztázni semmit, és nem értek semmit.
2020. okt. 25. 18:06
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet, hogy egymásra vártatok, és ő megelégelte? Mostanra eljutott odáig, hogy talán nem is akarsz tőle semmit?
2020. okt. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!