Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A tinder mért ennyire az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tinder mért ennyire az anyagias nők játszótere?

Figyelt kérdés

[link]

"A legrosszabb tapasztalat ... nos ez elgondolkodtató és nem azért mert sok volt. De talán azt emelném ki, hogy sajnos (legalábbis az eltöltött 72 óra alatt) többször bebizonyosodott, hogy a lányok érdeklődnek arról, hogy mennyi pénzed is van és ebből mennyit lennél hajlandó rájuk költeni. Megvennéd-e nekik a legújabb ruhákat, vennél-e nekik ajándékba cipőt, ékszert stb. Persze nem első helyen adták el ezt a tulajdonságukat, de valahogy mindig kibukott, hogy a pénz fontosabb, mint maga a belső személyiség.

Ezért kihasználtam a lehetőséget és kicsit mélyebbre ástam és kipróbáltam 4 különböző pozíciót, hogy hogyan fog folytatódni a beszélgetés. Amikor nekem szegezték a kérdést, hogy mivel foglalkozol, az alábbi válaszok és reakciók történtek:"


[link]



2020. okt. 25. 22:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem az, csak ők a hangosak. Ráírnak minél több pasira, mert előbb-utóbb lesz egy olyan, aki eltartja őket.
2020. okt. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

"Amikor nekem szegezték a kérdést, hogy mivel foglalkozol, az alábbi válaszok és reakciók történtek"


Hát bocsi, de ez alap. Igen furcsa az az emebr, aki ezen kiakad.

Mellesleg én sem ismerkednék szakáccsal. Semmi bajom velük, de én mérnök vagyok és hasonló társat keresnék, illetve kerestem és találtam is.

2020. okt. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
24%

#2: hát akkor mégiscsak van velük bajod. Lenézed őket. Nem tudom miben hiszed, hogy te különb a diplomád által.

Én informatikus vagyok, van diplomám, több nyelvvizsgám, de boldogan lennék kapcsolatban egy szakáccsal, pincérrel, agysebésszel. Van pénzem, így nem számít nekem a másiké.


F

2020. okt. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%

"Nem tudom miben hiszed, hogy te különb a diplomád által."


Többet és komplikáltabb dolgokat tanult, szellemi társat szeretne - veled ellentétben.

2020. okt. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

"A tinder mért ennyire az anyagias nők játszótere?"


Látom, az nem csapta ki nálad a biztosítékot, hogy a férfiak többsége társkeresés helyett arra használja, hogy találjon valakit, akit aznap este megfektethet.

2020. okt. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
5 talán mert a tinder alapvetően szexpartnerkereső...
2020. okt. 25. 23:10
 7/14 anonim ***** válasza:
86%

"A Tinder okostelefonokra kifejlesztett társkereső alkalmazás, amely 2012-ben jelent meg."


Ettől te még használhatod sok férfi társaddal, meg a nők egy részével együtt szexpartner keresésre, de a nőknek is joga van olyan szempontok alapján szűrni, ami alapján akarnak - legyen az testmagasság, farok méret, személyiség, vagy éppen egzisztencia.

2020. okt. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%
Azt a valtozot nagyon szepen kifelejtitek hogy MILYEN nőket huzgaltok jobbra. ;) Ferfikent csomo ferfinel azt latom hogy Balin pucsító instalanyokra veri a f..át aztan csodalkozik hogy anyagiasak
2020. okt. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
96%
Nem az. Konkrétan egy fotó alapján kell valakit oldalra húzni. Honnét a ***-ból tudnám, kinek mennyi pénze van?
2020. okt. 26. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem az ilyen általánosításba hajló vélemény-nyilvánításnak az az oka, hogy más lányokra te sem írsz rá, nem hiszem, hogy csak "legújabb divatot figyelő" cicababák vannak fent kizárólag, a hozzád közelebb álló értékrendű, szolidakra biztos nem írsz... Kizártnak tartom hogy csak ilyen anyagiasokat lehet találni.

Férfiként írtam.

2020. okt. 26. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!