Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a férfiak nagy többsége magasról lesz*-ja, hogy a nőknek mi a jó, vagy nem látják, hogy nem jó a nőnek?

Figyelt kérdés

Olvastam tegnap egy cikket, ahol egy rakás nőt kérdeztek meg a szexuális életéről. Egyik szarabb, volt mint a másik. Egyszerűen nem veszik észre a férfiak, egyesek nem is akarják, tudomásul venni, hogy a nőnek nincs orgazmusa. Ez csak a ti privilégiumotok? Az csak nektek jár? Egyébként a cikk olvasása után bátorodtam fel annyira, hogy írjak ide, mert dettó ez az én tapasztalatom is, sőt a barátnőimé is, de azt hittük, hogy csak velünk van így, aztán kiderül(t), hogy mégse.

Szóval, olyan nagy dolog lenne fejleszteni magatokat szex terén, hogy a nő is megkapja, ami szerintetek csak nektek jár? Aztán meg csodálkoztok, hogy keresi az asszony másban az örömöket! Persze, tudom vannak kivételek, de miért nem akartok ti a kivételek lenni? Miért van az, hogy egyeseknek olyan nagy a pofája, hogy majd én megmutatom, aztán úgy megmutatja, hogy évekig a sírás jut eszébe az embernek, ha szexről lesz/van szó. Itt a cikk, olvassatok, tanuljatok! [link]


2020. okt. 26. 12:47
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
79%

Ez meg hagyjan, en mostansag nagyon sok baratnomrol tudtam meg milyen kapcsolatban is elnek.. az egyikuk baratja nyomkoveto appot tetetett a baratno telefonjara, Masik nem engedi dolgozni a baratnojet, harmadik alandoan fenyegeti a baratnojet hogy miket fog vele csinalni (leegeti a szulei hazat pl.) ha a no elhagyja es a tobbi..

NEM, nem mindenki ilyen.. biztos van kivetel is.

De nekem mar ezek a hozzam kozel allo peldak is azt bizonyitjak, hogy valami nagyon nem oke manapsag....

2020. okt. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
19%
Szerényen mondom én a kivétel vagyok. :D Egyik barátnőm se panaszkodott soha, hogy rossz lenne a szex. Volt, aki vissza is kívánkozott már az új pasija mellől is. Haha.
2020. okt. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 A kérdező kommentje:
Utolsó, szerintem te se olvastad a cikket, sok nő, hogy ne érezzétek kellemetlenül magatokat úgy tesz mintha orgazmusa lenne. Lehet nálad is ez történt?
2020. okt. 26. 12:58
 4/61 anonim ***** válasza:
89%

"De nekem mar ezek a hozzam kozel allo peldak is azt bizonyitjak, hogy valami nagyon nem oke manapsag...."

manapság? mert, mikor volt oké? nem is olyan rég sok nő azt sem tudta, mi az az orgazmus, leéltek egy egész életet anélkül, hogy akár saját magukban átélték volna. és a mainál sokkal több tekintetben rendelkezett felettük az "uruk", és ennek társadalmilag és jogilag teljes elfogadottsága volt.

kérdező, ez egy ilyen kor öröksége. szépen lassan elmúlik, de sajnos elég lassan.

2020. okt. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
63%

#3 Tudom, hogy ez itt a gyakori... de azért mégis leírom. 18as farkam van, bírom vagy 1 órát, ha jobb passzban vagyok többet is, és mocskos mód keményen szeretem csinálni. Akinek ez bejön, az szinte mindig tuti lábremegős orgazmus, akinek nem az pedig hamar felveszi a nyúlcipőt és nem látom sűrűn.

Ha a barátnőm 3 éve színészkedik, akkor jár az oscár.

2020. okt. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez mindkét félnek a hibája, nemcsak a szimplán a pasi önzése. Érdekes, nekem SOSEM volt olyan tapasztalatom, hogy a pasi ne akart volna elvinni. Pedig én aztán nehéz eset vagyok. És nem is lett volna több szex, ha nem figyelnek rám, mivel van büszkeségem. Igaz, én mindig kommunikálok a másik felé, hogy mit és hogyan szeretnék, jó-e, amit csinál, stb. Meg aztán marha nehéz úgy megtanulnia egy pasinak, hogyan elégítsen ki egy nőt, ha nő nem kommunikál, és tetteti az orgazmust. Meg egyetlen pasi sem gondolatolvasó, hogy magától kitalálja, mit kell csinálni.

Szóval itt mindkét fél ludas, nem kéne csak és kizárólag a férfiakat okolni ezért.

2020. okt. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
40%
17 éves cikk...
2020. okt. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 A kérdező kommentje:
Utolsó lehet, de ez szerintem felfogás és/vagy agy kérdése. Ha elismernék, hogy akár náluk is szimulálhat az asszony, vagy van olyan is, aki egyáltalán nem szimulál, szól, hogy hello, egészségedre az orgazmus, de akkor nekem is járna, akkor legalább ne lenne megsértődve a barma. Olyan is van, hogy ő elvárja az orális szexet, de én mit képzelek?! Na de kérem, se farokkal, se nyelvvel nem tud kielégíteni, én meg adjak meg neki mindent?
2020. okt. 26. 13:06
 9/61 A kérdező kommentje:
"17 éves cikk", az én tapasztalatom és a barátnőimé, sajnos aktuális, UGYANAZ! Ezek szerint azóta sem változott semmi, 17 év alatt, ez így még rosszabb. Ennyire be lennének gyepesedve?
2020. okt. 26. 13:08
 10/61 anonim ***** válasza:
100%
#8 Ebben tökre igazad van. Rendszeresen ki is nyalom, viszont nem azért mert ennyire önzetlen vagyok, csak szimplán szeretek puncit nyalni.
2020. okt. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!