Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire gáz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gáz a póthaja, smink, műköröm egy 15éves lányon? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Az a 15éves lány én lennék!! 80 cm-s póthajam,van hegyes műkörmöm,sminkelek szinte minden nap:))) imádom a ruhákat mayo,amnesia,zara,bershka,my77..stb!!!


Szerintetek ez gáz?? Minden pasinak bejövök,mindenki néz,mindenkinek tetszem..én örülök is ennek de kíváncsi vagyok ti hogyan vélekedtek rólam!!


NEM KAMU KÉRDÉS!!!!! L/15 puszi


2010. aug. 9. 13:25
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem nem gáz! Esetleg képet nem láthatunk rólad?

F/27

2010. aug. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
93%
Sztem akinek jól néz ki annak nem gáz, és én nem szoktam leribancozni senkit látásból, szal ha normális lennél akkor rendes csaj, hameg nyávogó idegesítő pi-csa akkor kisribanc
2010. aug. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
85%
sokkal jobban szeretem a természetes lányokat,akik nem csúfítják magukat ilyenekkel.Sokkal jobban néz ki..
2010. aug. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 A kérdező kommentje:
Képet nem szeretnék ennyire nyílvános helyre feltölteni!!Remélem megértitek!:)
2010. aug. 9. 13:30
 5/70 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem egy picit fiatalocska vagy ehhez,és h az én lányom lennél nagyon hagynám,h így nézz ki.Hidd el sokkal nagyobb sikereket lehet elérni a pasiknál a főzés tudományával mint a sminkével és a műkörömével együtt véve.


23N

2010. aug. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
74%
Hát én nem vagyok ilyen sőt átlag ruha no smink életvidám kedves bujos vagyok és sok srác kedvel de az olyan lányokat mint te már bocsi de általába csak megb*szni akarják és nem a féltékenység beszél belőlem hanem ilyeneket megbeszélnek a fiuk velem és tők jó :D Hogy láttom ott mondják a csaj előtt h jaj de szép vagy meg minden elmegy hát fuu megb.sznám de többre nem kellene ...:D Engem meg tisztelnek meg 15 éves vagy még csak :S én 16 vok de még se ilyen :S
2010. aug. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 Seraph ***** válasza:
74%
A műhaj még esetleg belefér, de a többitől én kikészülök. Nem attól leszel jó nő hogy ennyi szart teszel magadra. A kevesebb több. Ezzel csak azt éred el, hogy a szórakozóhelyeken minden második részeg srác le akar feküdni veled. Ennyi. Azt a mérhetetlen pénzt amit ebbe ölsz azt költhetnéd mondjuk önképzésre. Az sokkal többet ér. Persze ez csak rajtad múlik. Te tudod hogy egy éjszakás kalandokra utazol vagy komoly kapcsolatra.
2010. aug. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem te leszel a következő lány a pedomaci.hu oldalon :D Egyébként úgy vélem hogy elég szánalmas, nem tetszenek az ennyire mű lányok. Már azt sem szívlelem igazán ha festi a haját, de a póthaj/hegyes műköröm/smink kombó már nagyon durva ilyen fiatalon. Harminc évesen hatvannak fogsz kinézni, ha nincs rajtad smink. De persze van olyan is akinek ez bejön, sok szerencsét a fiúzáshoz.


15/f

2010. aug. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,írhattok még!:)) Egyébként a főzéssel úgyahogy megvagyok,imááááááádok főzni!!!:):)

Körmöm pedig csak most nyár végéig van..suliba már nem...mert tesiórán letörik!!Hajamat énis imádom,fenekemig ér!!:P

2010. aug. 9. 13:33
 10/70 A kérdező kommentje:
Sminket csak mértékkel használok,alapozót nagy ritkán.hál' isteennek nincs sok pattanásom..de hogy ha 1-1 kijön korrektor..vagy púder!!!:) Hétköznapokra szemceruza,spirál,1kis alapozó a számra,néha napján púder...ennyi
2010. aug. 9. 13:34
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!