Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed a társkereső oldalon azokról a férfiakról akiknek folyamatosan bizonygatnod kell hogy nő vagy?

Figyelt kérdés
Tehát küldjél hang üzenetet, dedikált képet, videót különben nem hiszi el hogy nő vagy. Hogy reagálod ezeket le?

2020. okt. 26. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Foglalkozzon az ilyenekkel a halál.
2020. okt. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem ez nem bizonyításra kell hanem husángpolírozásra.
2020. okt. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos sok kamu női profil van társkeresőkön - párat maga a társkereső rak fel, mert több a férfi a társkeresőn (mert férfiból sokkal több a mellékest kereső), és kell a forgalom... és van sok olyan, amit vérszomjas incelek tesznek fel, hogy "most akkor megmutatom, hogy hány e-mail érkezik ilyen meg olyan külsejű, viselkedésű nőknek". Szerintem ha vki kér egy képet, oké, többért ne tornáztasson senkit... vagy a legjobb, nem kell hónapokig levelezni, legyen egy találkozó... ha kamu volt, gyorsan kiderül.
2020. okt. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Senkinek sem küldök semmit. Nem szeretek úgy ismerkedni, ha nyüstölnek. Vagy úgy ismerkedünk, ahogy nekem kedvem van, vagy nem egymást keressük.
2020. okt. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sok a kamu profil. Bizonyitok szivesen, de nem bugyi nelkul rejszolo hulyegyereknek.

Ez ma jogos, hogy nem hisz senki semmit el.

2020. okt. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem kell bizonygatnom idegeneknek.
2020. okt. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit kér bizonyítékként. Én is arra szoktam menni, hogy minél hamarabb kiderüljön, hogy valóban nő-e.


És attól, hogy te naiv vagy, még fejlődik a technológia és ma már nem statikus kamu profilok vannak, akik mindig onlineok vagy sose léptek be, hanem élő, hús-vér operátorok vannak mögötte (gyakran férfiak) és a társkereső alkalmazza őket, hogy a sikertelenebb férfiegyedek (főleg akik vásároltak már vagy törzstagok vagy esélyes, hogy vásárolnak) ne veszítsék el teljesen a motivációjukat.


De elmondom neked, bizonyos esetekben nőket is alkalmaznak akik randikra is elmennek, ha kellően bevállalósak. Egyszer lehidaltam, amikor UK-ban dolgoztam és egy kolléganőm folyamatosan azt nyomta (munkaidőben) majd jöttek az oltások, hogy "Do you want to cheat on your boyfriend?" aztán egy kötetlen négyszemközti beszélgetésnél, mikor már a sokadik cidertől becsiccsentett elmondta, hogy 100-150 fontot is megkeres havonta így a munkáját nem váltja ki, de keresetkiegészítésnek jó és számára szórakoztató és bár szégyelli magát érte, de odahaza annyira megundorodott a férfiaktól és az elrendezett házasságoktól meg nőelnyomástól, hogy imponál neki, hogy mennyi angol meg különböző országokból érkező úriember meghívja őt meg hol kávézni, hol teázni, hol iszogatni vagy néha kajálni is elviszi, így erre költenie sem kell és még a nyelvet is gyakorolja egyúttal.


Kétlem, hogy kitalálta volna a történetet, meg utána ott parázott kicsit, hogy bízhat-e bennem, biztos nem fogom-e elárulni.


És az utóbbi részét sok nő csinálja egyébként is, de ő konkrétan a társkereső fizetett dolgozója volt és karakterbe fizették és volt sikerbónusz is az ő közreműködésével vásárolt előfizetések után is.

2020. nov. 20. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyilván jogos, mert sok férfi adja ki magát nőnek. De azért aki ennyi mindent kér, az lehet, hogy csak örül, hogy végre talált egy igazi nőt, és a lhető legtöbb anyagot próbálja tőle szerezni.
2021. jan. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8: De ezt a félelmét a nőknek amúgy annyira nem értettem soha. Férfiként még simán kirakhatnak a napiszarra, csak mert csúnya a fejed, nőkből akkora dömping van, hogy igazából tényleg csak a nagyon szélsőséges extrémitások azok, akikkel át lehet ütni az emberek ingerküszöbét. Akár külsőben, akár viselkedésben.


Vagy lehet, hogy csak én voltam annyira tudatos és értelmes már tizenévesen, hogy különbséget tudtam tenni a "Kűggyé' masztizós videót/csöcsös képet!" és a "Benne vagy most egy rövid videochatbe, mert szeretnélek élőben is látni, nem csak képről." között.

2021. jan. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!