Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megéri küzdeni, hátha lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri küzdeni, hátha lehet belőle valami?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy sráccal a nyáron, találkoztunk egyszer, jó volt, sétáltunk, beszélgettünk,olyan természetes volt minden, mintha mindig is vele lettem volna, de mivel nagyon messze élünk egymástól ezért azóta nem tudtunk találkozni. Beszélgetni beszélgettünk szinte folyamatosan, de vannak olyan napok, amikor olyan, mintha fel lenne szívódva, és esetleg nem reagál üzenetre, stb. (Jó, tisztában vagyok vele, hogy dolgozik is sokat.) Mivel már nem 16 évesek vagyunk, nyilván több dologról is szóltak a beszélgetések, intimebb témákról is, de ha úgy volt, tudtunk rendesen is beszélgetni.

Sajnos kezdem úgy érezni, hogy nekem komolyan tetszik, és szimpatikus, de néha úgy érzem, mintha megrekedtünk volna, és nem akarna már beszélgetni sem, csak nem értem, hogy ezt miért nem lehet közölni. Lehet, hogy én vagyok a bolond, de úgy gondolom, hogy ez lenne a minimum. Veszteni valója nem lenne vele, főleg, hogy ő mondogatta a legjobban, hogy neki fontos, hogy őszinte legyen egymáshoz két ember.

Amikor "eltűnik", vagy nem reagál, nem szoktam nyaggatni, írogatni neki, általában mindig megjelenik pár nap után, és akkor megint lehet vele beszélgetni.

Tudom, hogy ez a távolság is borzasztó, de szerintem elég sok mindent meg lehet oldani.

Én nőként így még senkihez nem viszonyultam, de úgy érzem, hogy nem szeretném ezt az egészet elengedni, csak nem tudom mennyire lenne értelme próbálkozni.

Tapasztalatokra, véleményekre lennék kíváncsi, hogy volt-e olyan helyzet, hogy valakinél "nem adtátok fel", és végül jó dolog sült ki belőle? :)



2020. okt. 27. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Szia. Nekem volt ilyen, nagyon messze laktunk de kibekkeltük.

Mindenképpén megéri már csak megpróbálni ha azt diktálja a szíved.

Csak vigyázz ezzel az eltünögetéssel. Ne hagyd h palira vegyen. :) sok sikert

2020. okt. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1 ! Nagyon szépen köszönöm. Igen az eltünögetés miatt én is ettől félek, vagy hogy esetleg fogja magát és felszívódik. Én azt is el tudnám fogadni, ha nem szeretne beszélgetni már, esetleg lett egy komolyabb barátnője, viszont akkor annyi, hogy legalább írja le, és én békén hagyom :)

Örülök, hogy nektek sikerült! :)

2020. okt. 27. 13:53
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Erre még annyit, hogy a legjobb dolog az egyenesség. Kérdezz rá határozottan mindenre ami aggaszt/érdekel. Ha hamukázik, előbb utóbb úgy is levágod. :)
2020. okt. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Yoda m. ***** válasza:

Pontosan, Kedves Kérdező!

Feltétlenül mondd el neki és a leghatározottabban, hogy neked pontosan mik is az igényied ebben a táv-kapcsolatban. És ne engedd, hogy kitérő választ adjon... Ez fontos.

(Nyugodtan add elő, hogy ezek az eltűnedezései téged mennyire zavarnak. Csak bátran. Légy vele őszinte!)

Aztán persze Te is kérd meg, hogy Ő maga is fejtse ki a saját igényeit veled szemben.

Szóval fontos a kölcsönösség.

Ha őszintén viszonyulsz hozzá, az őt is őszinteségre készteti. Ám, ha úgy érzed, hogy kissé össze-vissza beszél, vagyis kertel...esetleg elhallgat - téged is érintő - dolgokat és nem érzed ki hangjából (írásából) az őszinteségét... hát akkor gond van.

Akkor is van választásod, s Te pontosan érezni fogod, hogy mely választásod a helyes. Hallgass a szívedre.

Az ERŐ legyen Veled!

2020. okt. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!