Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kerestek társat, ha van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kerestek társat, ha van egy hatalmas, szokatlan, elrettentő “problémátok”, nehézségetek, ami elsőre nem látszik?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok, mint pl idős rokonaim pelenkázom tisztességből, vagy mondjuk aidses vagyok, sérült gyereket nevelek, transzszexuális vagyok, szélsőséges vallási irányzatban hiszek, durva váratlan perverzióm van, mikropéniszem van, hatalmas 20 milliós hitelem van(és nincs cserébe semmim), börtönben ültem, 6 gyerekem van, csak 8 általános végzettségem van, pszichiátriai betegségem van.. szóval olyan, ami az életed része,


Ezek olyanok, amik nem fognak változni jódarabig és sok negatív dolog jár vele, de elsőre egyik sem látszik rajtad.. a párodnak együtt kell élnie vele, nagyon megnehezíti az életed, sok időt vesz el, tudod, hogy ez hatalmas negatívum rengeteg embernél..


Hogyan ismerkedsz, hogyan kellene ismerkedni ezekkel közül bármelyikkel? Nyilván nem jársz ilyen feliratú pólóban és ezeknél te “több” vagy sokkal, nem kellene az első infók közt lennie neten az adatlapodon sem, de azért az első találkozó előtt illene közölni.. hogy kellene ismerkedni ilyenekkel? Nincs olyan, hogy hitelesek társkeresője meg ilyesmi, tehát ezeknek nincs fix közössége, ahol lehetne ismerkedni.



2020. okt. 27. 19:58
1 2 3
 1/29 Noren1989 ***** válasza:
74%
Sehogy. Alkesz vagyok, próbàlom a jobbik arcomat mutatni, de azt még magam sem hiszem el.
2020. okt. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
70%
Sehogy. Egy putriba sem hívok embereket vendégségbe, amíg ki nem takarítottam.
2020. okt. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

??


Ezek nem fognak elmúlni, kb 10-20 év múlva esetleg. Pont azért írtam ilyet, mert ez nem olyan, hogy jajj elmegyek fodrászhoz meg szerzek munkát, lediplomázom, elköltözök anyáméktól, hanem ezek maradandó dolgok, az ember életének a része mind! Ezt nem lehet “kitakarítani”!

2020. okt. 27. 20:07
 4/29 anonim ***** válasza:
72%
Ha idős rokonodat segíted pelenkázod, az pl nem elrettentő, hanem pozitív emberséges. Ha mikropéniszed van, elég nehéz lehetett 6 gyereket összehozni. sérült gyereket nevelsz az megint pozitív nem negatív. Durva perverz, és börtöntöltelék, akkor inkább ne ismerkedj. Elég össze vissza példák ezek. A 8 általános pl semleges se nem rossz se nem jó feltétlen. A lényeg ha az átlagtól úgy érzed eltérő, azt még a levelezésben közölni illik a másikkal, hogy dönthessen neki belefér e ez az életébe.
2020. okt. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
59%
Márpedig nem várhatod el senkitől, hogy elviselje a szarod. A többség valószínűleg nem is fogja.
2020. okt. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
54%
Vagy választasz hasonló "színvonalas" partnert.
2020. okt. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
66%
Akkor nem keres az illető társat. Ideális esetben a másik életét jobbá akarjuk tenni, nem kezdetből leterhelni.
2020. okt. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
36%
Sehogy.
2020. okt. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Oké, ez a felnőtt párkapcsolatok kategória, felnőttek válasza érdekelne, nem tiniké, akik valami idilli világnézettel rendelkeznek.


Sokak élnek hasonlóan “elrettentő” háttérrel, ismerek mondjuk sorozatos gátlástalan félrelépőt, erőszakost, jól funkcionáló függőket, depressziósokat, alacsony iqval rendelkezőket, dadogókat, pénzelszórókat, durván spórolósokat, olyat aki nyalogattatta a farkàt a kutyájával, millió elrettentő tulajdonság van, ami miatt az ember nehezebben találhat kapcsolatot, vagy úgy lép be, hogy nem említi, hogy párszor felpofozta az exét, anyját, tesóját vagy bármi, mert egyszerűen nem kerül szóba, nem vallja be, az ő dolgaik ugyanúgy durván megosztóak, csak el lehet felejteni.. ilyen az emberek nagy része.


Tisztában vagyok vele, hogy az emberek nagyrészének vannak ilyen dolgai(ti miért nem, fiatalok vagytok még?), de az ő elrettentő dolgaik nem kísérik az életüket, mert átlépnek rajta, elfeledik, vagy titkolják.


A miénk, akiknek a dolga(olyan is, amiről nem tehetünk), elkísér sok 10 éven át, az életünk része, nem tudjuk feledni, titkolni, továbblépni, mert mindennap van.


Nem vagyunk rosszabbak a többieknél, csak nehezebb a mi dolgunkkal, mert a miénk nyilvánvaló, az övék meg nem!


Az nem opció, hogy akkor ne ismerkedj, amíg meghalnak a szüleid vagy amíg nem csinálsz pénisznagyobbító műtétet, vagy amíg a 6 gyereked meg nem hal..


Arra kell segítség, hogy ezt hogyan kell kezelni ismerkedésnél, mert nem lehet eltussolni, mint más teszi az ő “nehézségeivel”

2020. okt. 27. 20:39
 10/29 anonim ***** válasza:
88%
Én ismertem olyan nőt aki nemhogy elfogadta a párja három kiskorú gyerekét de magához is költöztette őket és nevelte anyjuk helyett. Ez a nő fiatal volt csinos is, nem valami bányarém, szal léteznek ilyen elfogadó kompromisszumkész emberek csak szerencse kérdése, hogy megtalálják egymást, a szerelem vak, ha valaki beléd van zúgva hajlandó elfogadni egy csomó mindent, de ehhez mázli kell ami nem jön csettintésre.
2020. okt. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!