Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon vágytam már a szerelemr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon vágytam már a szerelemre. De most jöttem rá, hogy talán nem való nekem? Mégis mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel találkozgatunk. De valahogy nekem túl gyors ez az egész. Pedig ahogy olvastam itt, inkább lassan haladunk. Igazából az a legnagyobb baj, hogy még magammal sem vagyok tisztában, eddig eléggé elhanyagoltam magam, de most folyton azt érzem, hogy a toppon kell lennem, mert mit fog gondolni rólam. És hogy őszinte legyek elég fárasztó. Főleg, mivel suli mellett most kezdtem dolgozni, szinte semmi időm. Még egy fél év kéne, hogy összeszedjem magam, a problémáim miatt is(amiket nem részleteznék), meg belerázódnék stb. De ezt nem mondhatom neki, hogy bocs, fél év múlva gyere vissza .. De ha végleg elküldöm, félek, hogy nagyon megbánom. De nem akarom az idejét sem húzni. De ha meg belemegyek félek, hogy csak mindent elrontok, vége lesz. Elég sokat csalódtam, nem tudom mit kezdenék még eggyel. Meg nem is így terveztem, meg akartam még várni a sulit mire befejezem(még 2 év). Olyan rosszkor jött egy olyan jó ember, hogy szétszed belülről.

Szóval nem tudom mit tegyek, elég zavaros, de remélem valamennyire érthető.

Köszönöm a tanácsokat előre is.


2020. okt. 27. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Legyél türelemmel.
2020. okt. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem neked alapból nem való kapcsolat. Kifogást mindig fogsz találni, suli után is, ne aggódj.
2020. okt. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindent tökéletesen csinálni. Próbáld ki a kapcsolatot, ha nem jön be szakítotok, még mindig jobb, mintha meg sem próbálod.
2020. okt. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Állításod szerint, akkor most éppen nem is vagy "összeszedve", ez a srác pedig így is szeret, akkor mi a gond? Ennél (szerinted) már csak jobb leszel, akkor mi a kérdés?
2020. okt. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

De nem akarok rosszra építeni egy kapcsolatot.

Nem tudom, hogy szeret-e, vagy már régóta vár Ő is valamire, valakire.

De észrevett, ez tény, az már jelent valamit.

De én nem akarom, hogy így kelljen lennie velem.

Nem tudom elmagyarázni, atiszoc vagyok, egy barátom sincs, most meg hirtelen egy kapcsolat .. Nem kifogás, csak egyszerűen nem érzem, hogy jó lenne .. Még a világ is ismeretlen számomra, zene be, világ ki és így telnek a napjaim, nem foglalkoztam eddig senkivel, csak ilyen örök magányos farkas típus vagyok/voltam, miközben szerettem volna kitörni ebből, de nem így, nem ilyen hirtelen .. Egy hónapja talán csak, hogy először beszéltünk .. Nem tudom, mire rájövök, hogy mi a fenét kéne tennem magammal, addig nem akarom húzni az idejét ..

Na jó, ez furán jött ki, remélem azért értitek mit próbálok mondani ..

:/

2020. okt. 29. 09:01
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha szerettél volna kitörni ebből a "magányos farkas"-os mindennapjaidból és most kaptál erre egy esélyt. Erre most meghátrálnál? Lehet, hogy ő az igazi. Ha ennyire szétszórtan is észre vett téged, és te elküldenéd mert nem érzed magad összerakva...szerintem tetszel neki más különben nem randizgatna veled.

Felnőtt ember vagy. Mire vársz? Tapsra?

1 hónap alatt nem lehet meg mondani, hogy rosszra épited a kapcsolatod, az is lehet, hogy ez a kapcsolat fog téged összerakni...

Ezek, mind kifogások amiket te írsz. Szóval, azt mondod hogy minden rendben a randipartnereddel, te meg meghátrálnál. Te nagyon beijedhettél. Légy bátor és vágj bele!

2020. okt. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
Nem kell se megjátszanod magad, se elküldeni. Ha működik, akkor ő az igazi, ha nem, nem. Felesleges ezt helyette eldönteni.
2020. okt. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem kell megjátszani magad vagy elküldeni a srácot, ha komolyan tervezel vele mondd el mit gondolsz, jó kapcsolat titka a kommunikáció, így tudni fogod mit gondol, hogyan tovább.


Ugyanakkor írásodból nekem úgy tűnik, nem vagy szerelmes csak végre van valaki aki érdeklődik irántad ami imponál. Ha úgy érzed nem ért meg, nem vagy szívesen vele, mellette nem lehetsz önmagad hanem folyamatosan meg kell játszani magad, akkor nem ő az a valaki.

2020. okt. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!