Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyes döntés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kb 6 éve ismerem a fiút, akit kb azóta szeretek is. Végig amolyan se veled se nélküled kapcsolat volt, kétszer össze is költöztünk majd szakítottunk... mindketten megpróbáltuk mással is de valahogy mindig visszatértünk egymáshoz. Majd aztán két éve külföldre költözött, ott akkor megszakadt minden kapcsolat.

Most pár hete találkoztam vele, mint kiderült már itthon van újra... bennem pedig megint előjött minden régi érzés, még mindig szeretem.. nagyon..

Elmesélte, hogy a barátnőjével költözött haza, azt is mondta hogy nagyon sokáig gyászolta a mi kapcsolatunkat.. nagyon sokat bántottuk egymást és az utolsó fájdalmas szakítás volt.

Ahogy beszélgettünk, elsztorizgattunk újra, megcsókolt.. aztán utána mondta hogy ezt most megbánta mert ott a barátnője, és bevallja, vannak irántam érzései de nem akar megzavarodni.


Nem tudom mit csináljak most, szeretem őt és vele akarok lenni. És annyi idő eltelt, mi van ha most működne közöttünk? Na meg egyszerűen megőrjít a tudat, hogy mással van.. persze eddig is tudtam hogy előbb utóbb lesz valakije de így egészen más, hogy itt vannak.


Ti mit tennének a helyemben? Mi lehet az oka hogy sose működtünk kapcsolatban, de azon kívül igen?


Arra gondoltam elmondom neki hogy érzek, kezdeményezek én.. áthívom magamhoz hogy megoldjuk ezt a helyzetet. Azt mondta nem akar megzavarodni de lehet pont az kell ahhoz, hogy rájöjjön, hogy ő is vekem akar lenni.


24L



2020. okt. 27. 22:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek vagy még. A srác meg egy gerinctelen gyerek.
2020. okt. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha mással van együtt, akkor mondjuk hagyd békén őket! Miért nem lehet tisztelni a másikat?! Te rohadtul nem szereted őt, ha szeretnéd akkor hagynád hogy mással boldog legyen. Nem véletlenül van együtt azzal a lánnyal. Amit érzel az csupán a hiúságodat zavarja, hogy végül nem téged választott. Nőlj fel és lépj tovább! Ne tedd tönkre más kapcsolatát, nem szép dolog. A karma/élet hívjuk bárminek is, de keményen pofán fog csapni, ha belemászol valamibe és tönkreteszed.
2020. okt. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Most ezért majd meg leszek szólva de nem érdekel a baratnoje... engem ő érdekel és én akarom boldoggá tenni. És de, szeretem. Mindig is szerettem, és szerintem erre az időre volt szükség volt rajojjek én is miket rontottam el anno, és hogy jóvá tudjam tenni.
2020. okt. 27. 23:08
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem meg tedd meg te az első lépést. Primitíven hangzik, de főleg ha vannak irántad érzései, biztosan nem fog visszautasítani... én azt mondom hívd csak fel magadhoz, a szex elég meggyőző dolog tud lenni és azután biztos átértékeli majd a dolgokat ;)
2020. okt. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szakítsd csak el attól a csajtól. Majd fél év után amikor kidobod, legalább két szék közé esik. Megérdemli.
2020. okt. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%

Én azt mondom: Ha exem vissza akarna térni, nem engedném, de konkrétan a kapun belülre SEM. Rám már más számít, és "tiniszerelemért", meg puszta fellángolásért, nem fogok feladni egy alapból jól működő párkapcsolatot. Akit ráadásul nagyon szeretek. És nem adok fel egy közös életet olyanért, aki hátat fordított a szükségek idején. Okés. Szuverén joga volt. Nem kárhoztatom érte. De akkor ez legyen a végszó. Akkor kellett volna végiggondolnia, amikor meghozta a döntést. Ha szeretek valakit, akkor a végsőkig megyek érte. Nem menekülök el az első komolyabb nehézségektől.

Ha te mégis ilyen kétségek közé kerültél, akkor nem szereted a jelenlegi párod. Az exed megfutamodott. Mi rá a biztosíték, hogy ezúttal másképpen cselekszik?

2020. okt. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó szerintem nem jól ertelmezted a leírtakat, a kérdezőnek nincs baratja.
2020. okt. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
7-es: Igen, visszaolvasva tök jogos, és igazad van. Csak... Ettől még a probléma annyiban fennáll, hogy az exe enyhén szólva sem megbízható. Mi rá a garancia, ha összejönnek, hogy a jelenlegi barátnőjével (aki akkorra már exe lenne) nem fogja a kérdezőt megcsalni?
2020. okt. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat igen, ez is jogos amit írsz. Van rá esély. Elég nevetséges az is hogy megcsókolja aztán “upsz bocs megbántam”.. ilyen emberekben jobb nem bízni.
2020. okt. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Kedves Kérdező,


Egyrészt minden egyes hozzászólással egyetértek, másrészt,úgy érzem,önismereti gondjaid vannak.


"Én akarom boldoggá tenni"-ez azt jelenti,hogy ki akarod sajátítani a másikat és a birtoklási vágy is ott van.Az a helyzet,hogy ennek a szeretethez semmi köze nincsen.


Ez csak és kizárólag arról szól,hogy önző vagy mert azt akarod,hogy semmi áron ne legyél egyedül,tehát neked legyen jó,a többi nem számít!


Abszolút azonosulok a karmikus következményekkel...


Szerintem nem vagytok egymáshoz valók,azok alapján amiket leírtál.


Ha mersz lépni és változni,sok kellemetlenségtől óvhatod meg magad!

2020. okt. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!