Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Nektek elfogadható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek elfogadható egy nőtől, ha csak olyannal akar kapcsolatot, akit szeret?

Figyelt kérdés
Ilyen "adj esélyt" meg "majd megszeretsz" alapú kapcsolatokban nem lát jövőt.

2020. okt. 28. 11:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%
Én férfiként sem adok soha esélyt futottak még kategóriájú nőknek.
2020. okt. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
32%
Én is hasonlóan vagyok. Annyi különbséggel, hogy mivel a férfinembe tartozok, így ha szexben érzelem mentes dolog is OK, de akkor nagyon tiszta legyen, hogy ez most mi.
2020. okt. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%
Igen.
2020. okt. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%

"Ilyen "adj esélyt" meg "majd megszeretsz" alapú kapcsolatokban nem lát jövőt."


Az ilyennek semmi értelme.

2020. okt. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
25%
És ha valakinek nem elfogadható, akkor az min változtat? :)
2020. okt. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
73%

Akkor hogy szereti meg a férfit? Én beleszeretni 99%-ban olyan emberbe tudtam, akivel találkozgattam, randizam, ismerkedtem.


Nem úgy működött sosem, hogy megláttam, bele szerettem, és utána kezdtünk randizni, hanem a randi, az ismerkedés, a programok fordultak szerelembe

2020. okt. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy eleve ismerik egymást, nem társkeresés miatt.
2020. okt. 28. 13:52
 8/19 anonim ***** válasza:

"Úgy, hogy eleve ismerik egymást, nem társkeresés miatt."


igen, ez egy lehetőség. nekem is volt ilyen ismerkedésem, amikor már 1 éve ismertük egymást, közös társaságban voltunk, és egymásba szerettünk randi nélkül.


ezzel egy iciri piciri probléma van. az, hogy nagyon nagy szerencse kell hozzá.


mikor az embernek már beállt társasága(i) vannak, ahol már mindenkivel lejátszottál mindent (tudod, hogy nem kell, vagy ellenkezőleg már megpróbáltátok), akkor nagyon nehézzé válik az újabb kapcsolat kialakítása.


hiszen ez esetben meg kell várnod, hogy feltűnjön a környezetedben egy új ember (és nem a főiskolán vagyunk, ahol fél évente új kurzudokat veszel fel, és jönnek csőstül az új emberek), utána meg kell ismerkedned vele (anélkül, hogy randiznátok), és végül egymásba kell szeretnetek...


és nem csak a főiskolán nem vagyunk, de egy romantikus filmben sem. persze, feltehted az életed arra, hogy besétál a szőke herceg fehér lovon, egymásra néztek és egymásba szerettek (vagy előtt fél évet csak sündörögtök egymás körül), de ennek azért nem sok esélye van



nos, ennyi erővel lottózhatsz is :)

2020. okt. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Kötetlen baráti beszélgetésnél sokkal őszintébbek a férfiak, mint társkeresésnél, ahol szerepet kell játszani. Én szívesebben megismerem valaki igazi arcát, mint hogy legyen valakim, aki jó eséllyel csak szexelni akar, azért sürgeti a kapcsolatot.
2020. okt. 28. 14:12
 10/19 anonim ***** válasza:

9: kötetlen baráti beszélgetéseknél sokkal őszíntébbek a nők, mint társkeresésnél, ahol szerepet kell játszani. --- vagyis kimondhatjuk, hogy az emberek ilyenek, nem a férfiak/nők.



És igen, egyetértek veled, hogy ez egy nagyon szerencsés helyzet, ha egy haveri társaságban ismersz meg valakit, és előbb megismered, utána randiztok.


Viszont ahogy elmondtam korábban, ez a szerencsés helyzet nem mindig áll elő (tippre te még elég fiatal vagy).


Egy bizonyos kor után az emberek többségének kialakult társasága van. Főleg, amikor egy hosszú sok éves kapcsolatban élsz, akkor kialakulnak a közös haverok, más baráti párok.


Aztán hirtelen egyedül maradsz, a baráti társaság egy része megy az ex-szel, egy része marad, de nem ismerkedésről szól (párok, ezer éves barátságok).


Ilyenkor muszáj vagy nyitni, és úgymond "kintről" hozni be az életedbe embereket. Velük meg először randini fogsz, és a randik alatt ismerkedni


(btw, én férfi létemre nem vagyok az az ugorjunk fejest az ágyba az első randin típus. szertek ismerkedni, beszélgetni, sok randin közel kerülni a másikhoz. tudod, hogy a nők 99%-a pattint, ha nem nyomulsz, csak ismerkedsz? a másik oldalról ugyanúgy elvárják többségben, hogy már-már erőltesd a dolgokat)

2020. okt. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!