Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellene kezdenem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene kezdenem az életemmel?

Figyelt kérdés

Nincsenek céljaim csak úgy vagyok a nagyvilágban.


Habár van vendéglátásszervező közgazdászdiplomám (ebben nem tudok elhelyezkedni) egy vagyonőri OKJm van egy német középfokú szakmai nyelvvizsgám az angolt most tanulokm De igazán nincs rá motivációm mert látom hogy előrébb nem leszek vele ha meglesz a nyelvvizsgám ( mint ahogy a diplomával se lettem előrébb)


Viszont látássérült ként túl sokat nem is tudok a számítógép előtt ülni ezért szüleim a családi boltunkban alkalmaznak eladóként árufeltöltőként de érzem hogy nem vagyok a helyemen viszont nem tudom hogy merre tovább.. itt vagyok mert szüleim azt mondták csináljam ezt..


Előző munkahelyemről el kellett jönnöm a kollégám zaklatása miatt illetve mikor apám munkahelyén segítettem be ott is nagyon csúnyán alánk tettek ami miatt szintén annak a munkának is vége.. olyan emberek tették ezt velünk akiktől egyáltalán nem vártuk és én nem bírom túltenni magam ezeken..


2020. okt. 28. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Magas iskolai végzettséged van, találj ki valamit. Hogy kaptál diplomát, ha ennyire tehetetlen vagy?


Én jelenleg nem vagyok olyan művelt, mint te, mégis terveim vannak. Lám, a diploma mégsem a bölcsesség szombóluma. Nem is baj, ha kicsit eltolom még a megszerzését.

2020. okt. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sámli+kötél.
2020. okt. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne fogd a problémádat a látássérülésedre. MOndom ezt teljesen vakként. Ma már nagyon jó lehetőségek vannak a fogyatékkal élők számára, csomó helyen alkalmazzák őket. Pláne, hogy a technikai fejlettség is megvan hozzá például ingyenes vagy fizetős nagyító- vagy felolvasó szoftverek segítségével, amikkel ugyanúgy tudod kezelni a számítógépet, mint bárki más. Ha a diplomáddal, nyelvtudásoddal nem tudsz elhelyezkedni, kezdj el tanulni valami mást, amiben később érvényesülni tudsz. Például látássérülteknek egyébként a nyelvtanulás nagyon jó. A középfokú német már jó, erőltesd meg magad kicsit, tanuld tovább a németet, mellette az angolt, kezd ej esetleg valami egyetemet vagy más képzést és próbálj meg leválni a szüleidről. Ne hagyd hogy ők mondják meg, mit csinálj és hogyan éld az életed.
2020. okt. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!