Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt most betudhatom szégyennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most betudhatom szégyennek vagy mi a jó szó rá? 25/N

Figyelt kérdés

Megtetszett egy pasi az új munkahelyen. Többször összenéztünk (gondoltam neki is bejövök) aztán egyik nap ráköszöntem. Le se szrt...


Nagyon kellemetlenül érzem magam. Ha újra látom miként viselkedjek? Vele kimondottan nem fogok dolgozni de azért olyan alkalom többször adódhat hogy egymás mellett megyünk el.


2020. okt. 28. 14:19
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Mikor ráköszöntem akkor is nézett, gondoltam most végre megragadom az alkalmat. Hát nem kellett volna.😔
2020. okt. 28. 14:20
 2/16 anonim ***** válasza:
36%

Jó hangosan köszönj rá,majd mutatkozz be és kérdezd meg tőle hogy van?

Ha erre sem reagál akkor nem tudom mi lehet vele.


Sok sikert és ne szomokodj, annyi ember van még a földön.

2020. okt. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

Ne szégyeld, ez neki szégyelnivaló, hogy nem tud köszönni. Ha valaki rám köszön, akkor is visszaköszönök, ha nem tetszik.

De lehet, hogy csak hirtelen zavarba jött, köpni nyelni nem tudott, nem számított rá, hogy hozzászólsz.

2020. okt. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Mindig annak gáz, aki nem köszön visza, ez parasztság. Vagy még az lehet, amit a 3 írt, annyira meglepted, hogy szólni se tudott.
2020. okt. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
39%

Üdvözöllek a férfiak világában :)


Tudod, amikor azt hiszed, hogy a csaj flörtöl, szemezik, vonzódik, majd lépsz, és átnéz rajtad (jobb esetbe), esetleg közli, hogy "jézusom, mit gondolsz, méghogy veled?" (rosszabb esetben).



Egy jó hírem van! a férfiak ezt elég rendszeresen átélik, és még senki nem halt bele, te is túl leszel rajta.

2020. okt. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Na és! Kollégák köszönnek, ha nem köszönt vissza, akkor nem volt gyerekszobája, nem kár érte. Nem kell vele foglalkozni többet.
2020. okt. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Amit a hármas írt az nekem is megfordult a fejemben.

Én szerintem elég vonzó vagyok, mind külsőleg mind belsőleg igyekszem normális lenni.


Ha netán felesége van akkor lehet normális hogy így hátrált? (40 éves)

2020. okt. 28. 14:39
 8/16 anonim ***** válasza:
20%
Minden férfi bunkó.
2020. okt. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
23%
Kép nélkül sajnos nem tudjuk megitélni hogy mennyire vagy vonzó?
2020. okt. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Ha netán felesége van akkor lehet normális hogy így hátrált? (40 éves)


???

2020. okt. 28. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!