Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdenétek újra az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdenétek újra az életetek 37 éves, gyermektelen nőként, válás után, úgy hogy nagyon vágytok már családra?

Figyelt kérdés
2020. okt. 28. 16:16
1 2 3 4
 1/31 Hellmano ***** válasza:
40%
Szerintem neked egy elvált 40-es családos férfi ideális lehet. Ő rajongani fog érted és egyből kapsz családot is.
2020. okt. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
16%
Sehogy.
2020. okt. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
37%
Személy szerint nem olyan fontos, hogy vér szerinti gyerekeim legyenek, ezért nevelőszülői tanfolyamot végeznék és ezen az úton "vállalnék" akár több gyereket is. Az idő múlásán görcsölve nehéz lenne olyan párt találni, aki egyrészt partner lenne pár hónap után a családalapításban, másrészt nem csak beleegyezne vállvonogatva, hogy aztán a gyerek féléves korában lelépjen, mikor rájön, hogy nem igazán gondolta át a dolgot, hanem teljes értékű férj és apa legyen. Nevelőszülőként is találhatnék megfelelő párt görcsölés és sietség nélkül, de ha nem, az sem lenne gond, mert legalább a család adott lenne számomra.
2020. okt. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
21%
Gyerekről lemondanék,és keresnék egy 5-10 évvel fiatalabb pasit.
2020. okt. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
45%
Nagyon jó kérdés.
2020. okt. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
21%
Örökbefogadás mint opció szóba jöhet nálad Kérdező? Mondjuk még mindig van 2-3 éved, szóvel nincs minden veszve.
2020. okt. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
62%

a fene tudja....de ezzel indítani, hogy te nagyon vágysz családra...hát a legtöbb férfit kikergeted a világból.


sok sikert.

2020. okt. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 Noren1989 ***** válasza:
80%

Én szerintem ismerkednék, adnék magamra, keresném a fiatalabb férfiak tàrsasàgàt.


Élvezném az életem hisz csak egy van. Emellé nem adnék le az igényeimből, szóval csak megfelelő tàrs mellett horgonyoznék le.

2020. okt. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
76%

Veszélyes helyzet!!!


Ilyenkor ugranak bele a nők egy kapcsolatba az első barommal, aki hajlandó őket elvenni és felcsinálni, majd 2-4 éven belül válnak, és ott maradnak a babával, végleg egyedül.

2020. okt. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
87%
Ugyanúgy mint bárki más aki társat keres. A gyerekről még nem vagy lecsúszva, tele vannak a társkeresők 35-45 közötti gyermektelen pasikkal. Hogy mért nem tudom, de ugyanúgy nők is.
2020. okt. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!