Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy kolléganőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy kolléganőm, próbálok rá hajtani, szerintetek is kihasznál csak? Most hogyan jöjjek ki egy ilyen helyzetből jól?

Figyelt kérdés

Szóval a csaj, igazi MILF kategória, pár évvel idősebb nálam meg ugye poziban is felettem van


Az egész úgy indult, hogy segítséget kért tőlem egy adott dologban, amihez én jobban értettem, és én tökre szívesen segítettem neki, mert így sokat dumáltunk meg ilyenek. Ez még a COVID előtt volt.


Aztán mindenki home office és hetekig nem beszéltünk mert h rengeteg munkája volt, megkérdeztem h tudnék e segíteni. Aztán egy kis erősködésre azt mondta, h most nincs arra ideje h elmagyarázzam neki, meg tudnám én csinálni helyette?

Úgyhogy persze megcsináltam. Na és utána folyton kérdezgettem, h segíthetek-e, és persze mindig volt valami, amit én este órákon át csináltam, ő meg megírta h miket csinált így h végre lett egy kis ideje. Ez még mindig egész jó volt. De aztán nyár vége óta már készpénznek veszi h megcsinálok mindent helyette és csak küldi az újabb feladatokat. És ha nem csinálom meg, akkor már nem a kedves jófej csaj, hanem a szemétkedő manager jön elő belőle, amiben igazán profi, akik ő alá vannak beosztva utálják is rendesen.. én hülye ezt persze nem is értettem, hogy lehet..


Most már persze látom baromi nagy hibát követtem el, és rendes visszaút sincs. Se a csaj nem fog összejönni és lassan az állásommal játszok mert már volt h fenyegetett h bepanaszol h a rám bízott munkát nem csináltam meg. V h a karácsonyi jutalmat fújhatom h adott dolgot nem csinálok meg. És ha ezt megteszi, nem mondhatom h hónapok óta helyette csináltam, mert akkor körberöhögnek, plusz kirúgnak azzal az indokkal h ennyire hülye nem lehetek...


2020. okt. 28. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A saját főnöködnek mondd meg amikor feladatot ad, hogy kicsit túl vagy terhelve és nem tudod meg lesz e időre, mert szoktál neki is segíteni. És akkor majd ő intézi a többit. Vagy pedig kevesebb feladatot ad, de ez a kevésbé valószínű.
2020. okt. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Krszits felvetelt stb a fenyegetesekrol, zsarolasokrol es add be a nagyfonoknek! Ha kirugnak, akkor irany a Munkaugyi Birosag! Ne legyel ilyen nyuszi,ebbol o fog kijonni sz@rul!
2020. okt. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Még #1 vagyok. De amúgy vele is beszélhetnél tisztán, hogy ez sok, már nem tudod ezektől megcsinálni a saját feladataidat. És szívesen csináltad, de most nem fog beleférni. Ha nem akarod a főnöködön keresztül intézni. De ha fenyeget meg ilyenek, akkor a sajátfőnökös út az nagyon tiszta.
2020. okt. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem férfiként tekint rád, hanem rabszolgaként.

Én szólnék neki még ma este, hogy mától semmilyen extra munkát nem csinálsz meg helyette.

2020. okt. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szarul csajozol!

Ha nem a felettesed, akkor rendszeresen számolj be annak, aki az, hogy milyen munkákat ad át neked, és hogy ezt csak szabadidődben tudod elvégezni, mert nem fér bele a munkakörödbe. A következő munkánál a nővel is közölheted, hogy a magánéleted rovására megy, és nem fér bele az életedbe, lehetőleg írásban.

2020. okt. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Akkor egyet értünk abban h ennél a csajnál esélyem sincs. Ezt a legnehezebb elfogadni. Végigdolgoznék én akárhány éjszakát csak azért hogy... tudjátok


Az írásos bizonyíték meg a beszámoló a főnökömnek az egy jó ötlet. Egyébként ez se könnyű, mert a saját főnököm full hülyének fog nézni emiatt. Na mindegy. Remélem legalább nem kürtöli el.


A felvétel készítés meg kicsit erős, nem biztos h akarok bíróságra járni. Egyébként sose fenyeget konkrétan. Csak tesz róla h szívjak... Megvannak rá az eszközei. Még az se 100% h tudatosan csinálja, lehet h ez vmi tudatalatti reflex nála. Alapból kedves, de ha valami nem tetszik, akkor keresztbe tesz. Az említett, karácsonyi pénzes fenyegetés is egy nagyon burkolt célzásba volt csomagolva. Bár egyébként ezen se lenne érdemes annyit rugóznom. Ha keresztbe tesz hát tegyen. Csak ne rúgjanak ki.. v nehogy az ő projektjére kerüljek

2020. okt. 28. 18:44
 7/8 anonim ***** válasza:

#6 ha jól mondod el a főnöködnek, akkor nem kell, hogy hülyén gyere ki ebből. akár azt is leveheti, hogy ambiciózus vagy. meg amúgy ennek kapcsán beszélhetsz vele a karrieredről is, ha van valami irány amerre cégen belül fejlődnél.


de ha jó fej, és jóban vagy vele akkor meg mondhatod azt is ami volt :D

2020. okt. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
azt értsd, hogy simán lehetne az is, hogy nem ilyen csajozási ügy van, hanem kollégák megkeresenek ilyen olyan feladatokkal és te jó fej vagy és igent mondasz. csak éppen a főnöködé az időd.
2020. okt. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!