Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, létezik, hogy direkt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, létezik, hogy direkt lehúztok egy csajt mások előtt, aki tetszik?

Figyelt kérdés

A sztori a következő: férfi szaktársaim hárman összeültek iszogatni, dumálni. Egyikük szekálni kezdte velem a másik srácot, mire a harmadik csak annyit mondott rám, hogy “penészvirág”. Ezt az a srác mesélte el, akit szekált velem egyikük. Nem értettük ezt miért mondta rám a harmadik srác, mikor többször is flörtölt már velem, nem úgy tűnt, hogy utálna.

Vélemények?


2020. okt. 29. 16:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

A penészvirágot sápadt nagyon vékony nőkre mondják.

Ha esetleg ilyen vagy akkor ezért mondhatta.

Nem hiszem,hogy nagyon sértésként mondta volna.

2020. okt. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Azért ez elég pejoratív jelző szerintem.

2020. okt. 29. 16:29
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
persze h létezik, ez is figyelemfelhívá a nő felé. Én is tettem ilyet, hogy volt több ember és minden hülyének emondtam a nőt. Aztán négyszemközt megkérdezte mi volt ez, mondom vedd már észre h bejössz. Akkor eszmélt a nő.
2020. okt. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3: De én nem voltam jelen. Nekem csak mesélték...
2020. okt. 29. 16:50
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
akkor lehet nem jössz be neki
2020. okt. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszel neki. Ha tetszenél akkor viccből szemtől szembe csipkelődne... nem másoknak mondana rólad degradáló dolgokat.
2020. okt. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy szemtől szemben meg csipkelődik, flörtöl velem, ezért nem értettük, miért mondta ezt rám.
2020. okt. 29. 17:19
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
jajj, hát szerintem nem olyan nagy dolog, ha csak ennyit mondott hogy "penészvirág". Az is lehet hogy idegesítette hogy a srácok felhoztak téged, és direkt oda szólt, hogy leplezze, hogy érdekled őt..
2020. okt. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
büdös vagy? lehet ezért mondta
2020. okt. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok büdös.-.-“
2020. okt. 29. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!