Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az oktatom dugni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az oktatom dugni akar vagy bejovok neki?

Figyelt kérdés
Mar vagy 14 oraja vezetek es azt vettem eszre hogy az oktatom vezetes kozben az en ulesem tetejere rakja a kezet es 2-3-szor az alatt a masfel ora alatt mindig a fejem tetejehez nyul es megsimogatja a hajamat,de a karommal is ezt csinalja de azt ritkabban.A kezemhez is mindig hozza er,valahogy azt gondolom hogy valamilyen modon minden alkalomkor hozzam akar erni.Mindig melyen nez a szemembe,vagy ha leveszem a kabatomat akkor mindig megnez hogy mi van rajtam.De amikor beulok a kocsiba es o mar bent ul akkor mindig latom hogy nezi a fenekemet de kiszallasnal is ugyan ez.Mondta mar hogy jo az illatom is. Nem tudom hogy csak az agyaba akar vinni (amit nagy eselynek latok) vagy bejovok neki.Azt tudni kell hogy van felesege es mar van gyereke/gyerekei is.
2020. okt. 29. 17:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik nem zárja ki a másikat.
2020. okt. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Ezt hányszor kérdezed még meg? Amúgy csak 1 cumit akar. Add meg neki, és meglesz a vizsga.
2020. okt. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Kedves elso! Kifejtened mire gondoltal?:D

Kedves masodik.Nem tudom hogy ki irt ki ilyen kerdest de nem gondolnam hogy az en lettem volna :) nyilvan ha mar egyszer megkerdeztem akkor nem fogom 20-szor megkerdezni még...(logika)

2020. okt. 29. 17:18
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

#3 Azt akarja általában megdugni valaki, aki bejön neki. Ritkább eset, hogy bármelyik szembe jövőre ráfanyalodik, akit nem lát vonzónak.

Ha te most arra akarsz rákérdezni, hogy arra készül -e, hogy otthagyja a családját, és örök szerelemben éljetek, annak kicsi a valószínűsége.

2020. okt. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Az autós oktatók majdnem mindegyik ilyen! Sajnos! Én ezelőtt 25.évvel szereztem jogsit, már akkor is ez ment. 50-es nős férfi volt, de udvarolt az összes lánynak-nőnek sorban. Szánalmas volt, ahogy csorgatta a nyálát...
2020. okt. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik ilyen, dugnak mindenkivel aki megáll nekik..
2020. okt. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sokszor látok olyan oktatókat, akik előszeretettel pihentetik a karjukat a tanuló fejtámlája környékén, ha vonzó lány az, aki éppen vezetni tanul. Amúgy meg nem tök mindegy számodra, hogy mit akar az oktatód, ha egyszer családos? Neked kell egyértelmű visszajelzéseket adnod, ha nem akarsz tőle semmit, mert ha minden egyes alkalommal hagyod, hogy taperoljon, akkor az azt jelenti, hogy te is benne vagy a játékban.
2020. okt. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nézd. Biztos bejösz neki, és az is biztos, hogy minden kicsit is jól kinéző fiatal csajjal ugyanezt játsza.
2020. okt. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
És ha most bármelyik opcióra igennel válaszolunk neked, attól boldogabb leszel?
2020. okt. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%
Az osszes oktato ilyen kb ne vedd magadra.
2020. okt. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!