Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért alakul ki sok lányban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért alakul ki sok lányban, hogyha valami pasi leszarja a fejét, annál jobban kell neki?

Figyelt kérdés

Éppenséggel volt egy lány akiért odáig voltunk egymással, mindig a kedvében jártam, aztán kirakott hogy nem illünk össze, most meg hogy nem szólok hozzá meg rá se nézek, még ő érzi magát szarul, meg forr a feje.


Állandóan teszi/veszi magát előttem, meg nézeget. Azt látom rajta mintha ő akarna felszedni. És minél inkább kerülöm, annál jobban tapad...



2020. okt. 29. 17:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
45%
Mert a nő olyan, mint a kuvasz. Szilaj tartás, és kemény gazda kell neki.
2020. okt. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%

Azért, mert az embereknek az kell, ami nem az övék, és értékes. Ha van egy draga sportcipő, amiért oda vagy, gondolsz is rá, hogyan tudnád megvenni, ha nem állsz úgy anyagilag. De ha megveszed, 1 hét múlva már annyira nem érdekel, természetesnek tartod, hogy megvan.


Ugyanez van az emberi kapcsolatokban is.

2020. okt. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez mindkét nemre igaz... Mindig azt hiszik egyesek, hogy alakul nekik, aztán maradnak és nyalják az illető seggét, aki meg néha dob nekik egy kis morzsát
2020. okt. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem futok olyan szekèr után ami nem vesz fel. De tèny, ha 10/9 pasi lohol utánnam, akkor a 10. lesz a legèrdekesebb.
2020. okt. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%
Az előttem válaszolók megírták. Mert mindig a tiltott gyümölcs a legédesebb. Elcsépelt szöveg, de igaz. Mert számomra nőként a tény, hogy nem érdeklek egy férfit roppant zavaró tud lenni :)) (és igen, tudom, hogy mindenki mindenkinek nem esete). Ilyenkor ennek a pasinak minél inkább fel akarom hívni a figyelmét. Egyszerűen zavarja a nőiességemet.
2020. okt. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
60%

#5


Nem hittem volna, hogy ezen a fórumon, amin "büszke nők" vannak, ezt így valaki beismeri.


De ez szép volt tőled!

2020. okt. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%
#6: és akkor egyetlen esetből kiindulva kapásból az összes nőre általánosítasz, ugye?
2020. okt. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
42%

Ez az igazság :) mondjuk, én véleményem szerint erre hiperérzékeny tudok lenni néha és tényleg roppant zavar. Egyszerűen szeretek tetszeni a férfiaknak (bár nem szoktam kirakni sem a melleim, sem a szoknyám alól nem lóg ki semmi). Szeretem, ha figyelnek rám és megjegyeznek. Pont e miatt zaklat, ha ennek az ellenkezője történik :)


#5-ös voltam

2020. okt. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
63%
#7-es: ő csak a kommentre válaszolt. Nem mondta, hogy minden nő ilyen.
2020. okt. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
52%
#9: megvárom az ő válaszát is, jó? Már persze ha van elég vér a pucájában.
2020. okt. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!