Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy csinálják sokan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csinálják sokan hogy tiniként olyan valakit tudnak megismerni akivel évekig együtt lehetnek?

Figyelt kérdés

Nekem ez teljesen elképzelhetetlen, senkit nem találok. Pedig már idősebb vagyok. Sosem volt még barátnőm.

Hogy csinálják azok akik 16-17 évesen megismerni egymást és 5-10 évig együtt vannak? Milyen típusúak általában az ilyenek? Személyesen nem ismerek ilyen embereket csak hallottam róla és kíváncsi lennék.


2020. okt. 30. 08:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Sokan vannak, de nincs olyan hohy ez a típus és akkor ők együtt vannak.

Különböző emberek, akik a számukra épp megfelelő emberekkel találkozank, osztálytársak, egy baráti társaság stb. És együtt vannak.

2020. okt. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Később azért talál az ember ilyen párt nagyobb esélyel, mert a jobb emberismeret, a több tapasztalat miatt tudatosan választ, tudja, mit keres és mi tesz működőképessé egy kapcsolatpt, illetve már elül a fenekén és nem lesz kiélésmániás a későbbiekben (a párja sem).


Fiatal korban ez lutri.

2020. okt. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

- óriási mázli

- tiniként sem felszínesen döntenek, és érzik azt, hogy milyen közegben érdemes nekik keresgélni


És a fentieket csak a sikeres kapcsolatokra értem. Mert van olyan is bőven, akik csak nem mernek egyedül lenni, mással próbálkozni, anyagiak összekötik őket stb., pedig már messze nem jó a kapcsolat.

2020. okt. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Saját példa: én is és a férjem is úgy voltunk vele mindig is, hogy nem akarunk járogatni ezzel-azzal, mert feleslegesnek gondoljuk. Én a férjemet, ő a feleségét kereste, ha nem volt jövőkép valakivel, ott abba is hagytuk az ismerkedést. Nekem mázlim volt, 18 évesen találtam rá, neki kevésbé, ő 29 volt akkor. 24 éve szeretjük egymást, azt az életet éljük, amit mindig is akartunk, kertesházban, sok gyerekkel, sok állattal.
2020. okt. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!