Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ez az alapja a kiábrándu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ez az alapja a kiábrándultságnak és az érzelmek múlásának?

Figyelt kérdés
Amikor megkéred a párodat többször hogy tegye helyére a dolgait és ne szanaszét legyen a lakásban. És ez nem történik meg hetek múltán se mindegy hogy nappalirol vagy hálószobáról van szó.
2020. okt. 30. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet. Figyelmen kívül hagyja a kérésedet, neked pedig nyilván rosszul esik ez. Azt javaslom, hogy ha ez még csak az első felszólítás volt az irányába, akkor lehet, csak elfelejtette, ezért pakold el helyette vagy segíts neki és vele együtt tegyétek a dolgokat a helyére és kérd meg, hogy legközelebb már ezt egyedül is tegye meg. Ha többszöri kérlelés és segítség után se megy, akkor sajnos baj van a kapcsolatotokkal.
2020. okt. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát kezdek belefáradni egy felnőtt nő kérlelésébe. Most is pl.3napja "ázik" a mosogatóba a shakes kulacsa. Elég volt h a cselédje legyek..szépen többször szóltam. Le van gyűrve a székre 4napja az új sálja arra rá rakva a táskája ha hazajön..de már elő van véve egy másik sál is..
2020. okt. 30. 11:15
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld át vele normálisan. Mármint ne csak "cseszegesd", hogy pakold már el, hanem mondd el neki, hogy téged ez zavar, és hogy milyen érzés neked kupiban élni. Én is sajnos a rendetlenebbik fajtából való vagyok, és nem feltétlen veszem észre mindig magamtól, hogy mit kéne elpakolni, még ha másnak evidens is. Sajnos vagyunk páran ilyenek. Persze, ha a többedik beszélgetés után se változik, akkor az más tészta.
2020. okt. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!