Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hogy nekem soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy nekem soha nem lesz kapcsolatom? Gondolom sokan vannak így.

Figyelt kérdés

Létezik olyan srác akinek soha nem lesz barátnője, pedig nem néz ki rosszul és normális is?



Már közelebb vagyok a 24-höz mint a 20-hoz. Eddig nem volt dolgom nővel. Egyszerűen úgy érzem, átnéznek rajtam a nők. Sok helyes lánnyal megismerkedtem már neten keresztül, de valahogy olyan elérhetetlennek tűnik nekem minden csaj. Bele se merek gondolni, hogy "mi lenne ha ..." Amikor megismerek valakit magamban odavagyok érte, gondolkodom hogy milyen jó lenne ha ő lehetne a barátnőm, de utána elvetem a gondolatot. Olyan érzés mintha minden nekem tetsző nő egy elérhetetlen szupermodell lenne. Pl. a lány aki most tetszik: 170 cm, nagyon vékony, nincs nagy melle-feneke. De nekem nagyon bejön, szerintem tök aranyos és jó fej is. Ennek ellenére amikor a közelébe kerülök tiszta olyan mintha Candice Swanepoel (Victoria Secret modell) állna velem szemben.



Barátaim, ismerőseim szerint (lányok is vannak) nem vagyok modell-álompasi, de akinek a kigyúrt, rövid, szép világosbarna szemű-hajú pasik jönnek be, azoknál tuti befutó vagyok. Ennek ellenére én nem így gondolom.



Már lassan ott tartok hogy egy harmadik semleges neműnek kezelem magam. Eszembe se jut, hogy bármiért is velem akarna lenni egy igazi nő. Egyszerűen hihetetlen. Én olyan vagyok hogy a tenyerem hordoznám, soha nem csalnám meg, körberajonganám. De egyértelmű jeleket soha nem kapok. Pl. nem szoktak csak úgy rámvetődni a csajok és még olyan se volt hogy valamelyiknek a barátnője pedzgetette hogy bejövök neki és startoljak rá (haverokkal gyakran van ilyen, hogyha félénkek akkor az egyik havernő megemlíti hogy bejössz a barátnőmnek és onnantól rástartol élőben vagy facebookon). Havernőim szerint én olyan komolynak nézek ki hogy minden nő azt hiszi hogy stabil barátnőm van és mellette minimum 2 szeretőm. Ők is azt hitték amikor megismertek hogy több éves kapcsolatom van, meg gyerekvállalásra készülök.



Tényleg komolyabb vagyok a kortársaimnál, engem nem vonz az éjjel-nappal bulizás, komolytalankodás, ilyesmi. Mindig is jobban hajtott az hogy legyen egy jó egzisztenciám, családom. Már 17 évesen is azt mondták rám, hogy simám elmennék 30-nak is a viselkedésem alapján.



Tudtok valami tanácsot adni?


23F



2020. okt. 30. 12:54
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Kezdj el férfivá válni elsősorban
2020. okt. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Elsősorban a fejedben kell rendet rakni. Kérj segítséget akár szakembertől is.
2020. okt. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Komolyság nem egyenlő a fásultsággal, unalmassággal. Egyébként ja, kezdj el férfiként viselkedni, beszélgetni nőkkel, ismerkedni, érdekes hobbikat és dolgokat csinálni. Élj egyedül, legyen kocsid és munkád, vagy legalábbis haladj ebbe az irányba.
2020. okt. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Hu ne haragudj, de 24 évesen...k....rva fiatal vagy még, nyugi.
2020. okt. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Az, hogy mikor lrsz barátnőd nem teljesen rajtad múlik, az esélyeket viszont valemilyen szinten befolyásolhatod, koncentrálj arra.


18F

2020. okt. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
"De egyértelmű jeleket soha nem kapok." Barátomnak előttem egy barátnője volt, 28 évesen jöttünk össze. Azt mondta ő is, hogy soha nem tetszett a nőknek, nem flörtöltek vele és hasonló. Aha. Egyszerűen nem vette észre a jeleket. Akárhány koncertre elmentünk, szinte erőszakosan tolták neki a csajok a non-verbális és más jeleket, volt, hogy engem is félrelöktek direkt (remélem az ilyen kis..krvák kapnak egy-két pofont az élettől). Lehet nem veszed észre?
2020. okt. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

Egyet azért leszögezhetünk!


Igen vannak olyan emberek akiknek soha nem lesz kapcsolatuk társuk.


De te majd 35 évesen kezdj el aggódni ezen

2020. okt. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Bele se merek gondolni, hogy "mi lenne ha ..."


Ez a baj. Önismereti munka pszichológussal. Ezt teheted magadért.

2020. okt. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 szamo77db ***** válasza:
Van ez így, hogy nehezen jön össze a dolog. Én is elég sokat "böjtöltem" sajnos.
2020. okt. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!