Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni? Miért vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni? Miért vagyok ilyen?

Figyelt kérdés
Félek az ismerkedéstől mondhatom betegesen. Jó pár kapcsolattal a hátam mögött. Szorongok, sírok, bepánikolok. Most is van valakim akivel alakulnak egy tök szép irányba a dolgok, de egész végig a pánik rajtam van. Tartom magam, nem mutatom ki az irányába ezt, de amint egyedül vagyok megint elkezdődik, nem vagyok magammal megelégedve, és azt gondolom hogy a külsőmmel vannak problémák. Nem súlyfelesleg, igazából az alakommal meg vagyok elégedve, mert teszek érte. Serdülőkorban pattanásos voltam, hegek maradtak az arcomon. Az lenne a legjobb megoldás hogy műttessem meg. De félek is tőle, illetve az anyagi hátterem sem olyan hogy kiadjak több százezreket rá. Ez pedig annyira zavar, hogy mindig ennek tudom be azt amikor elhagytak. Mindig magamat bántom, hogy nem vagyok elég jó, nekem ez nem fog menni, nem vagyok képes rá. Annyi rossz élmény, csalódás, bántás ért hogy nem tudok 100% ban megbízni senkiben sem. Mindig várom a visszaigazolásokat egy kapcsolatban, hogy meg dícsérjenek, vagy azt érezzem hogy azzal akivel vagyok az képes legyen velem elhitetni hogy jó vagyok, megfelelő vagyok, szerethető vagyok. Nem kerestem görcsösen a másik felemet, de amikor ott van akkor bepánikolok, és tele félelmekkel indulok az egészbe. Próbáltam azt is régebben hogy időt hagyok, lassan ismerkedek, az sem volt hatásos. Nem merek a problémámról beszélni, pedig sokszor érzem azt hogy lehet el kellene mondanom annak akivel együtt vagyok, így ha menni akar akkor ezt időben tegye meg. Kíváncsi vagyok a tanácsotokra... 26/L
2020. okt. 30. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Az első dolog, hogy szeresd meg magadat. Tegyél olyan dolgokat, amik által megbecsülöd magad utána. Az, hogy számodra mi váltja ki ezt a hatást, csak te tudhatod.

A hegekre meg ne fogj szakítást, semmi köze hozzá - ha valakinek visszataszitóak, alapból nem áll össze veled.

2020. okt. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pszichológus!
2020. okt. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezért megműttetni magad??

Írod hogy most is alakulóban van valami...szerinted ő vak és nem látja a rajtad levő hibákat?

Mégis ismerkedik veled!

Nekem is volt olyan párom akinek egész heges volt az arca, engem nem zavart.

Naponta látok ilyet utcán is,párban. Szóval nem én vagyok az egyetlen, akinek ez nem probléma.

A semmiből csinálsz gondot. Akit ez zavar az nem kezd el ismerkedni veled erre még nem gondoltál?

Egyébként rendszeres kozmetikus, bőrradír és némi smink rengeteget javít rajta

Nyilván ez alatt nem azt értem, hogy valaki a felismerhetetlenségig maszkírozza magát,de ha egészséges önbizalmat ad,akkor használd ki!

2020. okt. 31. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Te nagyon önbizal hiányos vagy. Ha jó alalkod van, a pasik 99%-át nem fogják a régi nyomok zavarni az arcodon. Próbáld magad megszeretni, elfogadni. Senki nem tökéletes. És jobb lenne, ha azzal akivel együtt vagy, tudnál őszinte lenni.
2020. okt. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A hegek eltüntetése nem kerül ennyibe. Nézz utána a dermarolleres kezelésnek. Nem rosszból írom, viszont ha téged ez ennyire nem hagy nyugodni, és nem tudod őket elfogadni, akkor tudd, hogy van rá olcsóbb megoldás. :) Viszont nem ajánlom, hogy otthon kísérletezz vele, sok kozmetikába csinálnak már ilyet.
2020. okt. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!