Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz szerelemben minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz szerelemben minden problémára van megoldás? Ezt hogy oldanád meg?

Figyelt kérdés

Még beadagolni sem tudnám.

Hogy mondanád el életed nagy szerelmének, hogy éjszakai vizeletvisszatartási problémád van? És még csak fel sem kelsz rá... Nem tudni az okát.

Így teljes mértékben alkalmatlan vagyok párkapcsolatra, ugye? Naná, hülye kérdés.


2020. okt. 31. 01:11
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
97%

" Nem tudni az okát."


Ez nem így megy. Vizsgáltasd ki magad alaposan.

2020. okt. 31. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha együtt alszotok, hamar kiderül, nem? Eddig hogyan bírtad megállni mikor együtt aludtatok? Vagy még ilyen nem is volt? Akkor hogyan lehet "életed szerelme", ha sem együtt nem éltek, sem nem volt közöttetek semmilyen intim viszony?
2020. okt. 31. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Még nem vagyunk együtt, de régóta érik a dolog, most nem ez a lényeg, ha ott t artanánk mit tudnék tenni, ezért kérdem, hogy időben vessek véget mindennek, moat gondolkodom én is, mikor már érezhetően mindketten továbblépnénk ..

Gyerekkorom óta rengeteg vizsgálaton voltam. Mostanra, hogy megvagyok 18, enyhül, de még nem bízhatok benne, most még 2-3 havonta előjön.

2020. okt. 31. 01:17
 4/31 A kérdező kommentje:
Szóval még nem vagyunk együtt, a kérdés, ilyen esetben TI mit tudnátok tenni.
2020. okt. 31. 01:19
 5/31 anonim ***** válasza:
90%

3.


Akkor ez egy induló kapcsolat és nem "életed szerelme" meg "igaz szerelem" - persze lehet még az, de jelenleg ettől még messze vagytok.


De amúgy mond meg neki simán. Ha emiatt lelép, akkor... nagyon nem lett volna soha az "életed szerelme".

2020. okt. 31. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
75%

Hogy oldanám meg? Először is addig járnék a dokik nyakára amíg nem mondanak valami értelmeset. Ha másképp nem megy, hát magán úton. Ez a dolog egyébként "kinőhető" a tapasztalatom szerint. Nem tudom hány éves vagy. Én bentlakásos suliban laktam gyerekkoromtól és voltak ilyen gondok az egyik szobatársammal például, szinte mindennap, de háromszor egy héten legalább. Mostanra felnőtt, 30 éves nő, feleség és anya. Nem tudok róla hogy lennének még ilyen gondjai.

Ha a vizsgálatok nem segítenek, akkor nincs más opció mint beszélni erről és felnőtt pelenkát felvenni éjszakára. Ha tényleg akkora a szerelem ahogy írod, meg fogja érteni a párod.

2020. okt. 31. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Mondjam meg??? Csak úgy?? Kizárt .. Mit gondolna? És mi az, hogy emiatt, HA lelép? Nyilván lelépne, mégis hogyan lehetne ezzel/velem így együtt élni ??
2020. okt. 31. 01:24
 8/31 A kérdező kommentje:
Oké, akkor maradok egyedül, köszi mindenkinek ...
2020. okt. 31. 01:25
 9/31 anonim ***** válasza:
71%
Ha lány vagy és 2-3 havonta fordul csak elő akkor nem lesz gáz.
2020. okt. 31. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

8.


Ahogy gondolod. Ha ez egy olyan dolog amit nem tudsz (kö-HÖM) "életed szerelmének" elmondani, akkor az amúgy is egy nagyon erős, bizalomra épülő kapcsolat lett volna, igaz-e? Vagy hazudoztál volna örökké? A betegség kellemetlen, de te még kellemetlenebbé teszed saját magad számára.

2020. okt. 31. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!