Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mással csókolózott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mással csókolózott, attól jött ki a herpeszem?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel az ismerkedési, randizási fázisban vagyunk. Annyira az elején, hogy esélyesen ilyenkor még benne van mindkét félnél, hogy másokat is potenciális jelöltnek tartanak, ezzel nincs is gondom. Most 1,5 hétig nem tudtunk találkozni, tegnap igen . Most érzem, hogy kezd kijönni a herpeszem. Egyébként 4 évvel ezelőtt, 21 évesen jött ki először, azóta változó gyakorisággal. Neki nem tudom, hogy szokott-e lenni. Elképzelhető, hogy most azért jött ki, mert csókolózott mással? Vagy teljesen hülyeséget beszélek?
2020. okt. 31. 23:08
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Igen, meg lehet, hogy lecumizott egy lovat, és attól.
2020. okt. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam meg a kérdést, nem azt akartam, hogy szerintetek csókolózott-e mással😀, hanem hogy ilyesmitől kijöhet-e, ha már alapból is herpeszes voltam, viszont az ő száján -legalább is most- semmi nincs. 😅
2020. okt. 31. 23:24
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A saját immunrendszered gyengülésekor jön ki rajtad, vagy friss fertözésnél. Ha a partnereden most nincsenek láthato jelei akkor a saját herpeszed marad.
2020. okt. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem árt tudni, hogy ha a herpesz vírust egyszer megkapod, akkor az mindig ott lesz benned. Persze látszólag elmúlik, de ha legyengül az immunrendszered, akkor simán kiújul és megjelenik a szájon. Ennek nincs köze ahhoz, hogy más után iszol vagy kivel csókolózol. Legyengült az immunrendszered picit, és megjelent a herpesz a szádon, ennyi,
2020. nov. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem.
2020. nov. 1. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem életem során egy csómószor jött ki a herpeszem úgy, hogy hónapok óta nem csókolóztam senkivel...
2020. nov. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok mindentol kijohet meg, pl stressztol is. Nekem nem egyszer volt ilyen. De nalam akkor is kijon, ha ocseim utan iszok 1 poharbol, vagy bele isznak az uvegbe es ugy. Miota ilyen nincs mert rajuk szoltam, nem is jon ki 🤷‍♀️ Szerintem ilyenkor lehet valami baci a masik szajaban, ami a te immunrendszerednek nem tetszik.
2020. nov. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem. A herpesz alapvetően az emberek 90%ában benne van, írtad, hogy volt már, akkor főleg. Ha egyszer volt akkor benned is marad örökre, csak tünetmentes. Akkor jön ki, ha valami más miatt legyengül az immunrendszered és nem tudja teljesen kordában tartani a herpeszt. Mostanában kezdődött el az igazi őszi, hűvös idő, ilyenkor mindenkinek legyengül kicsit az immunrendszere, nem csoda hogy a tiéd is.
2020. nov. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Te is leirtad, elo szokott jonni neked... a legyengult immunrendszer jele es nem annak h ki kivel csokolozott.


Szedj ra Lizint es induljon a pasi tiszta lappal.

2020. nov. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!