Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, akik fent vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik fent vagytok Tinderen, Badoon ti mi célból?

Figyelt kérdés
Komoly kapcsolat, kaland, kíváncsiság, ismerkedés vagy ahogy alakul?

2020. nov. 1. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Komoly kapcsolat. Minden más hülyeséget kereső embert koppintok lefele
2020. nov. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyomoztam, amiatt voltam fent
2020. nov. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kerestem az igazit, de már megtaláltam és végül nem ezeken az oldalakon.
2020. nov. 2. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%

Sokan azt mondják komoly kapcsolatért, de simán örülnek egy-egy alkalmi kalandnak... Több ilyen lány baratom is fent van, tudom...


F

2020. nov. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem a haverom vilagitott ra. A jo csajok és akik tudjak magukrol is hogy jo csajok azoknak az igen nagy tobbsege egonoveles miatt van fent.


Eleve egy jo csaj konnyen talal maganak alkalmit es kapcsolatot is ha akar. De ez a reteg nem csinal mast csak kirakja az instanevet hogy kovessek be. Nem masert, hogy minel tobb kovetojuk legyen. Ha irsz nekik akkor vagy nem is valaszolnak vagy flegmak, pedig elvileg matcheltetek. Ha instan keresed meg ugyanez. Az egesz lenyege hogy legyen 5000 követője, kozben o kovet 200at. Ja meg persze nyilvanos a profiljuk, hatha influencerek lesznek egyszer..



Egyebkent a badoo a legalja, tele ostoba, irni nem tudo cigannyal. A tinderen legalabb van minoseg. A badoon olyan alacsony a színvonal hogy a lanyok nagy resze total elonytelen kepet tesz fel magáról.

2020. nov. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!