Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a dologról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mirabella25 kérdése:

Mit gondoltok a dologról?

Figyelt kérdés
Barátommal pár hónapja vagyunk együtt, látszik hogy szeret de kiderult hogy a számítógépen a volt barátnőjerol vannak képek és nem törölte meg ki.( 2 évet volt a lánnyal). Ti mit gondoltok erről?

2020. nov. 3. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Én se törölgettem a gépemről az exeimmel közös képeket. Igazából nálam pont ez az, hogy olyan szinten nem érdekelnek, hogy nem fogok külön azért velük foglalkozni, hogy úgy csináljak mintha törölhetném őket a múltamból.
2020. nov. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Minden volt barátnőmről vannak a gépemen képek és nem fogom törölni őket egy nő kedvéért sem. A volt nők, szerelmek, kalandok mind a múltam részei. Az emlékeim, a tapasztalataim velük mára a személyiségem részét képezik.

Nem tagadom meg azt, ahogyan azzá váltam aki ma vagyok csak azért, mert ez sérti az érzékenységét egy féltékenyke önbizalomhiányos kislánynak.

2020. nov. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene kitörölje őket?
2020. nov. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
Mondjuk mivel tullépett rajta.én is kitöröltem.még ha a legjobb kapcsolatom is.képzeld ezért 3-as
2020. nov. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Figyeljetek, én úgy gondolom h ez tiszteletlenseg, velem van, minek őrizgeti.. Zavaró. Utolsoval ertek egyet ha tullepett akkor törölje ki.
2020. nov. 3. 22:11
 6/7 anonim ***** válasza:

De mi tiszteletlenség azon, hogy már NEM ÉRDEKEL, ezért nem akarok órákat tölteni azzal hogy nézegetem hol lehet még róla vajon 1-2 kép, hadd töröljem ki. :D

Nekem pont az lenne a gyanús, ha a párom még ennyire rá lenne stresszelve az exére, hogy kutatja a közös emlékeket meg rejtegeti....

(#1)

2020. nov. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak, es nem torlom. Nincs ra okom.
2020. nov. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!