Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a helyzetben mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben mit tennétek?

Figyelt kérdés

1 héttel ezelőtt lent voltunk a Balatonnál és egy strandfoci kupán megpillantottam egy nagyon helyes srácot, akibe úgymond első látásra beleszerettem. Elhatároztam, hogy az egyik meccse után odamegyek és megmondom, hogy nagyon ügyesek voltak, így tovább... stb. De aztán nem volt bátorságom.

Kiderült, hogy hogy hívják meg hol lakik és a csapata honlapját is megtaláltam. Szerintetek írjak neki valamit a fórumra vagy valamelyik közösségi portálon? Valami olyasmire gondoltam, amit élőben is mondtam volna, hogy jól játszott...stb.

Vagy mit tanácsoltok?


:)


Én 18/L, ő 28/F.


Köszi!


2010. aug. 9. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
XD Azt hittem h csak a 14-15 évesek ilyen ostobák de te kivétel vagy:D írj neki.
2010. aug. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kicsit hülyén fogalmaztam akkor :D Így visszaolvasva elég idiótán hangzik, de tényleg szerelmes lettem... :/// Nem tudok mit tenni. :D Egyébként még nem volt barátom, szóval abszolút tapasztalatlan vagyok ilyen téren, ezért jól jönne 1-2 jó tanács. :D
2010. aug. 9. 21:01
 3/3 anonim ***** válasza:
nyugodtan írj neki, szerintem örülni fog annak, ha dícsérő szavakat kap. csak aztán vigyázz, mert a sportolók hogyismondjam... nem mindig szentek :)
2010. aug. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!