Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fura szülők! Nem tetszettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura szülők! Nem tetszettem nekik? Ma bemutatott a barátom a szüleinek, mert nagyon látni akartak. Oda megyünk, illően bemutatkoztam. Anyukájának puszit adtam apukájával kézfogás volt.

Figyelt kérdés

Nem kérdeztek semmit, barátom mondta az anyukájának hogy töltsön már űditőt.Leültünk, az apukája tovább dolgozott a nappaliba.Mi a konyhában ültünk, az anyukája csak annyit kérdezett hogy izgulok?!

Nekem furcsa?Vagy tényleg ennyire nem kedvelnek?

17/L


2010. aug. 9. 22:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Bemutatott a szüleinek, és még csak fel se pofozták?
2010. aug. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a barátodat inkább, hogy egyébként is ilyenek szoktak lenni, vagy csak nem sikerült éjjel kielégítenie aput anyunak, és azért volt ilyen.
2010. aug. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Azért mert nem ülnek le és faggatnak ki, nem hinném hogy nem kedvelnének, egyszerűen csak nem olyan típusok. Az én szüleim sem faggatóztak soha, ha hazahoztam valakit. Bemutattam a páromat, ők is bemutatkoztak, kézfogás, és ennyi... Nem kell ezt túlragozni! Bár az a kérdés, hogy "izgulsz?" elég furán hat!
2010. aug. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De nem furcsa hogy ott ülünk, akkor volt néma csend,kérdezhetett volna néhány dolgot?!
2010. aug. 9. 22:35
 5/11 anonim ***** válasza:

szerintem csak még nagyonn zavarban voltak mint te magad, meg hát nem ismernek még, majd idővel jobb lesz ez. nálunk is így volt. vagy nehezen fogadják el hogy az imádott kicsi fiuk már nem csak őket tekinti "családjának"

L19

2010. aug. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 LoveGame ***** válasza:

Szia!


Szerintem nem az a baj, hogy nem kedvelnek! Hidd el ők is annyira izgultak a találkozás miatt, mint te! Egyke a fiú? Mert ha igen, ez teljesen érthető! Apukája szerintem dolgozott, lehet így akarta megmutatni, hogy ő fontos ember, anyukája meg a kérdéssel hárította a saját izgulását.

Nincs semmi baj, nyugi!

Remélem legközelebb kevésbé zavartan zajlik majd az ottléted, adj nekik elég időt, hogy megismerhessenek!

Remélem segítettem,puszi!

2010. aug. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
4en vannak testvérek.
2010. aug. 9. 22:37
 8/11 anonim ***** válasza:
lehet a barátod leszögezte előzetesen otthon,hogy ne faggassanak. idővel úgyis megismernek,lehet tényleg nem akartak túlságosan a nyakadra mászni,hanem csakúgy érezd magad otthon,pofavizit volt csak most,érted:D
2010. aug. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Te véletlenül nem az én pasimmal jársz...? :D Kajak, nálunk is ugyan ez volt. :D De végülis egészen kedvelnek a szülei, de legalábbis nem utálnak. :) Azt hiszem... :D
2010. aug. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nyugiii,nem kell túlreagálni a dolgokat, ne hidd azt az első találkozás után hogy már nem kedvelnek.Sztem is csak anyuja is izgult,gondolom az járhat az agyában hogyha milyen komoly is lehet köztetek a dolog stb. A kövi. találkozásnál próbálj meg te is megnyilni kicsit,kezdeményezz beszélgetést,ilyesmi:)

Sok sikert!!:)

18/L

2010. aug. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!