Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen rossz szokásaid vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen rossz szokásaid vannak ami meggátolhat egy párkapcsolat kialakításában?

Figyelt kérdés
2020. nov. 5. 23:22
 1/10 anonim ***** válasza:
51%

Melyiket említsem a sok közül?

-Lehet, hogy függő vagyok.

-Nem igazán értek az emberekhez.

-Érzelmileg éretlen vagyok a koromhoz képest.

-Hülye vagyok az érzelmekhez, nem tudom őket helyén kezelni.


27F

2020. nov. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Nem szeretem a változatos szexet.

Nagyon szeretek egyedül lenni.

Nem szeretek alkalmazkodni.

2020. nov. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szeretek alkalmazkodni.

Lusta vagyok, minden téren, környezet/saját magamra (utóbbi nem vészes)

Önző vagyok.

Nem vagyok a szavak embere.

Nem is nagyon beszélek csak ha nagyon muszáj.

2020. nov. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Lábfétisem van, ami a nőket taszítja. (F38)
2020. nov. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

- alkoholista vagyok

- nem túl szépfiú

- mélyszegénység

2020. nov. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

Sok énidőre van szükségem.

Mélyen tudok szeretni viszont kimutatni ezt nehézkesen megy, leginkább nem is ér célba.

Lassan változok, ehhez sokaknak nincs türelme.

Szeretem megfigyelni az embereket, meg akarom őket fejteni, hogy mit miért tesznek és azt hiszem ezzel nagyon túlagyalok, túlbonyolítok sok mindent.

26lány

2020. nov. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
21%

Sokat foglalkozom a külsőmmel és sportolok.

Művészkedem.

Gyakran használom az internetes társkeresőket.

Optimális önbizalmam van.

Ráadásul motorozom.

Ilyen szokásokkal elég nehéz párkapcsolatot kialakítani,heti két-három alkalmi partner mellett roppant bonyolult egy élettársat találni.

2020. nov. 6. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%

Gyülölök fözni

(Mert a ffi étkeztetése nekem anyagilag minusz mégha ad is bele akkor is, mert miatta kiadosabbakat kell fözni azaz ha felesben is fizetjük en amugy annyit se költenék rà csak miatta kell), utálom hogy elmegy vele az idö es beszelgetes szorakozás helyett munka suli utan a konyhaban àllok es krumplit pucolok(altalaban olyankor ök mobiloznak nezteznek, nagy ritkan kegyesen segitenek, vagy maskor ök föznek, de szoval azt en kapcsolati szünetnek latom sok esetben, mert vagy ö föz en meg pl hajat mosok addig - az egész összkep engem negativ erzessel tölt el mint a 40 éves unalmas házasok képe), meg megalàzonak érzem az olyanokat i mikor pl mosogatok ö netezik ki tudja kikkel chatel aztan kijön a könyhaba ad egy puszit mint egy kutyának egy buksisimogatast, aztan chatel tovabb.

Aztan ha szolok hogy nem akarok hazias lenni ma egyböl elkezdenek igrnytelennek elhordani hogy nehogy jol erezzem magam a "szabadsagban" es ramdobni a lelkiismeretet.


De ha meg szo nelkül mosok fözök takaritok es bevallalom hogy ez a szerepem, akkor meg lelépnek egy izgalmasabb kollegina miatt is mert ö viszont addig raert vele chatelni.


Röviden tömören nem tudok izgi boldog mosolygos NÖ lenni vagy önfeledten önmagam lenni, vagy maradni, amikor nekem mosni fözni takaritani kell. Egyszerüen keptelen vagyok ezt a két képet egyeztetni egy kapcsolatban.

2020. nov. 6. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonságnak minősül, hogy van egy gyerekem? :D


Házitündérkedni utálok, ahogy az előző válaszoló is.

(nem, a gyerekem nem éhezik még így sem, de nagyon más az igénye mennyiség és az étel jellege szempontjából, mint egy jóétvágyú, hasát szerető pasinak)



Sok énidőt igénylek.


Nem vagyok nagybetűs NŐ (a sztereotipikus formájában biztosan nem) és nem is törekszem rá.

2020. nov. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Drogfüggőség
2020. nov. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!