Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha a párotok megkér, hogy növesszetek természetes szőrzetet? Nekem kicsit kellemetlen megjelenni vele akár egy strandon, akár egy öltözőben. Elfogadott szerintetek?

Figyelt kérdés

2020. nov. 6. 05:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hányszor szoktál megjelenni vele és hányszor a pároddal? :) Az biztos, hogy sokkal szebb lenne az élet, ha nem lenne elvárás, hogy a ki milyen szőrét hogyan hordja.
2020. nov. 6. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
15%

Normális felnőtt nő nem akar egy kislány nemi szervével élni.

Minden normális ember ezt tudja. A többi utána a tetkót, aztán a fültorzítót, aztán meg tudj isten milyen deviáns divatot fog követelni rajtad😅

2020. nov. 6. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
58%
Nos én évek óta csupi vagyok így nekem is kellemetlen ,rossz érzés lenne ha hagynám megnőni. 41N
2020. nov. 6. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
Nekem amúgy is szőrös, örülnék ha lenne ilyen fiú, akinek így tetszik.
2020. nov. 6. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
5%

Tudjuk,hogy csupi vagy.

Azt is hogy apu nem igazán nyal.

Semmit baj,a downkóros szemcsi is jól állt tavalyig

2020. nov. 6. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%

Ha neki úgy tetszik, akkor olyan lesz. Strand előtt legfeljebb bikinivonalat igazítok, öltözőbe meg nem járok. Neki akarok tetszeni, nem mindenkinek.

Nálunk ezt simán meg lehet beszélni, hogy milyen legyen a fazon odalent. Kis változatosság. 😉

2020. nov. 6. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
60%

Azon a véleményen vagyok amin a #2. Csupasz a kislányoknak van, felnőtt létemre magam előtt szégyellném magam.

Másrészt, nem a párom kért meg az intimszőrzetre, hanem a természet. És nem ok nélkül találta ki.

Ha fürdőbe megyek, olyankor megigazítom a bikinivonal mentén, öltözőben meg nem zavar. Divathóbort ide, divathóbort oda, nem fogom szégyellni, hogy felnőtt létemre intimszőrzetem van.

2020. nov. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,ez a kis bátorítás kellett, hogy elfogadjam, hiszen engem sem zavar igazán, sőt, tetszik is mint kdierült. A társadalom elvárásai inkább amitől tartanék. 🙂
2020. nov. 6. 06:53
 9/17 anonim ***** válasza:
85%
Vegyel olyan bikinit, ami jobban takar- nem tul kivagott. En szortelenitek, de az erzrkeny borom miatt, csak kb. 10 naponta. A paromat nem zavarja, de szerintem annak sem orulne, ha bozontos lennek.
2020. nov. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%

Nekem a lenti szőrzet ápolása ugyanolyan kategória, mint a hajam. Ügyelek arra is, hogy ne zsíros, ápolatlan hajjal menjek ki az utcára, és lent sem csak akkor igazítom meg, ha öltözőbe megyek. Hetente szoktam simára borotválni. Csak azért nem gyakrabban, mert irritálja a bőröm a borotva, ha rövidebb a szőr.

Az exem kérte sokszor, hogy hagyjam meg rajta a szőrt, hát ki van zárva. Engem zavar a természetes hosszúsága.

Abban viszont egyetértek, hogy ne a társadalmi elvárások után menjünk. Mindenki érezze jól magát a bőrében, ki így, ki úgy.

2020. nov. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!