Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veszel ajándékot a szerető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszel ajándékot a szerető születésnapjára?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk kapcsolatban egymással sem mással. Csak néha programok, szex, beszélgetés.

9 hónapja tart, vettem neki valamit, de nemtudom oda adjam e vagy majd hülyének néz. Azt se szeretném, hogy azt higyje szerelmes vagyok. Csak imádom ajándékozni és elsőre kérdés sem volt a fejemben ez a dolog.. Aztán ma találkozunk, és nemtudom mit tegyek. 😅Természetesen nagyon kedvelem. De ti félre értenétek?


2020. nov. 6. 11:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
26%

"Nem vagyunk kapcsolatban egymással sem mással."


Tehát nem szeretők vagytok, hanem csak DUGÓ PAJTIK!


Ebben az esetben igen, félreérthető az ajándékozás! Felesleges! Csak dugtok, minden érzelem nélkül!


Mivel te ajándékozol, így benned már van felé érzelem, hiszen az ajándékozással is ezt fejezed ki, hogy fontosnak tartod a születésnapját, holott gondolom téged nem halmozott el ajándékokkal mivel nem jelentesz számára többet, mint egy ingyen puncit, vagy szextárgyat.


Amint kiszagolja, hogy te már többet akarsz és gondolsz bele, mint ami valójában van, akkor úgy otthagy, mint a pinty. Hamarosan nagyot fogsz koppanni!

2020. nov. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

Ez nem szerető akkor, hanem simán szexkapcsolat.

Szerintem fölösleges ajándékozni.

2020. nov. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Úgy értettem a kapcsolatot, hogy nem vagyunk egy pár.

Egyébként azért érzem szeretőnek és nem dugópajtinak mert bármikor számíthatok rá, ha gondok van és tud róla egyből segít, ha rossz napom volt elhív valahova stb.

2020. nov. 6. 11:57
 4/15 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm az összes választ.
2020. nov. 6. 11:57
 5/15 A kérdező kommentje:
Eddig nem volt miért ajándékoznia, 9 hónapja tart, neki most van a születésnapja, nekem jövő hónapban lesz. 🤷‍♀️
2020. nov. 6. 11:58
 6/15 anonim ***** válasza:
73%
Nyugodtan add oda. Azért mert szexkapcsolat, attól még ugyanolyan jól esik a másiknak, hogy gondoltál rá.
2020. nov. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem elég fura lehet.

Mármint egy kapcsolat akkor vagy csak a dugásról szól, vagy többről.... nekem inkább kínos és bizarr, amikor nem tudja eldönteni valaki, hogy végül melyik is legyen a kettő közül.

2020. nov. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Ha nekünk jó így, akkor miért is ítélkezik bárki, vagy kifogásolja.

En csak tanácsot kértem az ajándékra nézve, az életemről tudok egyedül is dönteni. Egyedül is eltudom bszni. :) köszönöm a tanácsokat! Meglatom még estig..

2020. nov. 6. 12:25
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ki ítélkezett? Te tetted fel a kérdést, hogy ilyenkor szokás-e ajándékot venni meg hogy ki mit gondolna erről. Szerintem minden válaszoló erre reagált, erre írt releváns választ.
2020. nov. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%

Nem tetszik a kérdezőnek, hogy csak dugó pajtik és nem egy szerelmes párként funkciónálnak.


Ettől függetlenül gáz és kínos ilyen dugó pajtinak ajándékot adni, bármi is legyen az ünnep. Ez csak a baszásról szól, nem többről!


1es voltam!!!!

2020. nov. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!