Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik életet választanátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik életet választanátok a kettö közül, és miért? Full gazdag pasi-sokat ad, de sokat is vár Átlagos pasi- aki átlagot ad és vár el. Bövebben lent.

Figyelt kérdés

Nem vagyok beképzelt,de átlagnál kicsit jobb 21 éves csaj vagyok, de 17nek nézek ki, nagyon sokat sportolok, adok magamra...egyáltalán nem vagyok gazdag.

Nemrégiben összekerültem egy pasival,(30) randizni kezdtünk, sejthetö volt, hogy jól megy neki, de az nem, hogy ennyire. Dollár milliomos. A dolgok elég jól alakulnak köztünk, de ez a "kapcsolat" teljesen más, mint az eddigiek. A kémia nagyon is müködik köztünk, és a személyiségünk, elképzeléseink is hasonlóak az élet dolgait illetöen.Mégis minden teljesen más mint az eddigiekkel, teljesen más ember, teljesen más élet. Mondta, ha ugy alakulna, egy éven belül feleségül venne, de neki feltételei vannak. Mindig jól kell kinéznem, mellette meg kell jelenni, azt akarja, mindenki az ö nöjét akarja, de senki ne kapja meg. Szülés utàn sem hagyhatom el magam, tornáznom kell, és úgy non-stop jól kell kinéznem. Ehez minden feltételt megad nekem, és olyan életem lesz mellette, mint egy álom tele csillogással, pénzzel, partikkal, üdülésekkel, rengeteg utazással,luxus nyaralásokkal.

bár egy igazi úriember, mert mindig kinyitja elöttem a kocsiajtot, elore enged, és folyamatosan kedveskedik, dícsér, kezet csókol, és ölel, mégis érzem, hogy arra hajaz ez az egész, mintha egy jól megkötött üzlet lenne mindkét fél részéröl. mégis vannak kiskapuk,Amiket nem tudok figyelmen kívül hagyni.pl, hogy majd jön esetlegesen l egy jobb,fiatalabb, és ha el nem is hagy de megcsal. és én tudni fogom, és nem tehetek semmit. Szerintem a nöknek akik ilyesmibe bele mennek, számolniuk kell ezzel. Még nem tudtam eldönteni, mi legyen.

A másik választásom egy átlagos férfi, átlagos élettel. megjegyzem, 2 évig kapcsolatan voltam egy ilyen férfival, és elégedett voltam azzal az élettel is. Soha nem kaptam ékszereket, és nem voltunk nyarlani, de tiszta, öszinte szeretete adott, és az elég volt. nem volt benne üzleti rész, de ugyankkor kihívás sem.

Egy részem vágyik a törödésre, arra , hogy ö legyen az egyetlen, másik részem viszont szereti a kihívást, és megpróbálná a gazdag pasi nöje szerepet is.


2020. nov. 6. 13:44
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
98%

Én nem vagyok nő, de én nem kötnék ilyen üzletet. Egyértelműen egy dekoráció lennél mellette, egy kellék, nem egy személy.

Ez poén egy ideig, de így leélni egy életet nem érdemes. A másik, hogy te is megöregszel. Egy idő után nem fogod tudni tartani az üzlet rád eső részét és lecserélnek. Bár mire válsz lehet, hogy kapsz egy csomó pénzt és addig is jól éltél. Hm. Döntsd el te megér-e neked ez 10 évet.

2020. nov. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem amíg tudsz, lubickolj ebben a luxusban, majd tedd el jó emléknek.
2020. nov. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
65%

Inkább a másodikat. Ha az első értelmes dolgokban várna el sokat, nem lenne vele baj, de a magas elvárású férfiak valójában a legnagyobb balekok. Képesek eltartani egy ostoba rongyos pinát, ha az szép és mindent megenged az ágyban. :)


Inkább várjon tőlem valaki sportos testet, kornak megfelelő felfogást és tekintetet, komoly végzettséget és fizetést, minthogy valaha azért kelljen magam rosszul érezni, mert nem engedem seggből szájba vagy mert nem olyan a bőröm 40 évesen, mint mikor 15 voltam. :)

2020. nov. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

Gondolkodás nélkül az átlagosat választanám. Nekem nem kell az üzlet kapcsolat, ahol a legnagyobb értékem a külsőm és a munkám is igazából annyi, hogy nézzek ki jól és legyek valaki kiegészítője. Én egy olyan kapcsolatot szeretnénk, ahol egyenrangú társak vagyunk és az általad vázolt helyzetben ez soha nem valósulna meg. Ha mázlid van, akkor tényleg szeretne is, de nem ez lenne az elsődleges. A lecserélés (vagyis inkább a megcsalás, nehogy romoljon a tökéletes család látszata) meg elég valószínű, hiszen nem leszem mindig fiatal. Én ezeket utálnám és semmilyen ajándék vagy nyaralás nem kárpótolna, akkor se lennék boldog. Eleinte még csak-csak izgalmas, de hosszú távon biztosan nem kéne. Van akinek meg ez minden vágya, nem vagyunk egyformák.


Az meg oké, hogy szereted a kihívást, de ebben nem nagyon van. Mindig nézz ki jól és mosolyogj szépen az oldalán, kb ennyi a feladat. Az átlagos élet sokkal több kihívást tud nyújtani, úgyhogy csak emiatt ne válaszd ezt.

2020. nov. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Ez olyan mint egy elcseszett szappanopera. Szerintem te is tudod a végét a történetnek. Az aki tulajdonaként bánik a másikkal a mellett egy percig nem lehetsz felszabadult, boldog, mindig más után fogsz ácsingózni, mert ebből a gazdag férfiből garantáltan ki fogsz pillanatok alatt ábrándulni. Ez már most látszik.
2020. nov. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Jaj ne legyél ilyen naiv. Majd megun és eldob mint egy használt rongyot. Az ilyen kaliberű pasik válásnál nem fogják neked adni a vagyonuk felét, hanem szépen kiraknak egy bőrönddel. Pláne, hogy ilyen egyértelmű elvárásai vannak. Szóval csak óvatosan, 21 évesen még elég hülye az ember.
2020. nov. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Ez azért nem jó, mert ha valamikor szétmentek, te egy garas nélkül kerülsz utcára. Eleve, ha valaki sokat ad, akkor vannak elvárásai is, ingyen nincs semmi.
2020. nov. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Még ha az elsőnek pöpec elvárásai lennének, azt mondom, hogy oké, tök jó, legalább nem lustulok el és fejlődök. Dehát ez egy ócska szar:D egy bihóc bmeg
2020. nov. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Bohóc *
2020. nov. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
48%

Én az elsőt választanám. Egyrészt, mert nem esik nehezemre, h szép legyek, adjak magamra. Ez belülről jön. Szal, nem lenne megerolteto az "üzlet" része. Másrészt (ami nyomosabb indok), h átlag Józsi is elvarja/szereti, ha a párja jó nő marad, de bizony átlag Józsi ugyanúgy megcsal, ha viszket a töke másra, aztán tényleg egy bugyiba tesz ki. Meg emberileg is, nincs semmi különbség. Jellemtelen van gazdagban is, meg szegényben is, sőt... uzobbiak főleg a csorosaguk miatt kompenzálnak, bunkók, és szánalmasak sokszor.

Ha már férfi, akkor legyen az, aki többet nyújt. Érzelmileg ő is kotodhet, szerethet. Hülyeség, h ha gazdag akkor egy hideg, számító ember. Fordítva sajnos inkább. Ez nem pénz függő.

2020. nov. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!