Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az ha egy csaj ír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az ha egy csaj ír hogy nincs pasija akkor rögtön beajánlkozik pár fiú itt az oldalon?

Figyelt kérdés

Vagy pl kérdezik hogy létezik e normális fiú akkor mindenki " igen létezik itt vagyok én 20F" "pl én 22F" "létezik, írj nekem 18/F"


Ennyire balf@szok hogy lehetnek? még nem is látták a csajt de már egyesek szinte járni akarnak vele


2010. aug. 9. 23:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Írj 20F
2010. aug. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ennek a fele se gondolja komolyan
2010. aug. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Beléd szerettem, hány éves vagy?? :O
2010. aug. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
mert ők reménytelen esetek akik nagyon csúnyák önbizalmuk a föld alatt van és dughatnékjuk van és nekik tök mind1 h milyen ronda csajt szednek fel...csak ennyiXD
2010. aug. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Aztan meg nem tetszik a 120 kilos fogatlan trampli.
2010. aug. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sunáználak!
2010. aug. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

oszt voltál fent szombaton?


egyébként írj, beléd szerettem


rendes jófiú 16/F

2010. aug. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
AMÚGY meg , hallod , ha van egy olyan kérdés hogy hol vannak azok a lányok akik nem szeretnek bulizni és csendesebb és visszahúzódóbb fajták , vagy valami ilyesmi kérdés egyből 100 válasz érkezik arra is , úgyhogy erről meg ennyit :D
2010. aug. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"ha van egy olyan kérdés hogy hol vannak azok a lányok akik nem szeretnek bulizni és csendesebb és visszahúzódóbb fajták"


nah ez az a kérdés ami hülyeség mer a legtöbb ilyen lány itt vanXD

2010. aug. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
94%
Dehogy, csak megdöngetni. A lányok vannak olyan botorak, hogy 40 évesen is a szőke herceget várják, mi meg kihasználjuk.
2010. aug. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!