Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor bemutattad a szüleidnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor bemutattad a szüleidnek a párodat hogy zajlott? Légyszi ha leírnád részletesen?

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 23:39
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Csá-hello , név-név éés mentünk a szobámba:)
2010. aug. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmi különös nem volt. Elvittem hozzánk, és minden körítés nélkül bemutattam nekik.
2010. aug. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
korod? Én fiú vagyok és hát nem nagyon mutattam be a csajaimat. Inkámb általában nálam úgy volt, hogy már előtte ismertem a csajt, így szüleim is és hát szerintem bőven elég annyi (ha szüleiddel laksz), hogy felhívod filmezni és ha otthon vannak az ősök bemutatod nekik, ha nem otthon laksz akkor hívd át magadhoz szüleidet és áthívod barátnődet (de jó hogy nemedet sem írtad le) és úgy csinálsz mintha véletlen a szüleid pont az nap jöttek látogatóba.
2010. aug. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
18/L
2010. aug. 9. 23:54
 5/6 anonim ***** válasza:
44%
Éppen nagyban b.asztunk, én hanyatt az ágyon, a lány rajtam, ő háttal volt az ajtónak, és amikor nem figyelt oda, küldtem egy SMS-t anyáméknak, hogy jöjjenek fel, mert nagyon rosszul érzem magam.
2010. aug. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
egy programra lejött (ami itt volt a falunkban), tisztára ideges voltam, mert még senkit nem mutattam be.. bemutatkozás, kevés duma, utána fel a szobámba :D ennyi volt :D
2010. aug. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!