Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már "jobban" vagyok, mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már "jobban" vagyok, mint amikor találkoztunk. Hogy venné ki magát, ha írnék neki? Attól tartok, hogy ribis lenne/ lenézne miatta. Nincs tapasztalatom ezzel...

Figyelt kérdés

Augusztusban egy baráti összejövetelen, egy pasinak megtetszettem, ő is szimpatikus volt. Abban a pár hétben éppen szakítófélben álltunk a volt barátommal (2 éves kapcsolat), és eléggé padlón voltam. Még hajnalban bejelölt, írt hogy tetszem neki és elmehetnénk valahova. Egy hétig nem is válaszoltam, mert iszonyat rossz időszak volt. Aztán őszintén megírtam, hogy most kapcsolati fronton káoszos, és padlón vagyok, nem lenne jó ötlet most kezdeni, gondolom nem barátot keres hanem kapcsolatot, és hogy nekem is szimpatikus volt egyébként.

Erre írta, hogy jobbulást, és reméli hogy keresem majd, ha alkalmasabb lesz. Megköszöntem, azóta nem beszéltünk.



2020. nov. 7. 11:37
A kérdező szavazást indított:
Nem lesz gázos, ha ráírsz
Szerintem ne keresd, ő sem írt rád
38 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Jaj de ostoba vagy istenem. Nem arra ertette hogy jobban leszel b+, hanem arra ha mar szingli leszel.
2020. nov. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan írj rá, nincs miért lenéznie. A srácoknak is jól tud esni, ha érdeklődnek irántuk.
2020. nov. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ráírhatsz. Te korrektül megírtad, hogy épp nem vagy nyitott egy kapcsolatra, ő meg korrektül tiszteletben tartotta ezt és nem írt, hanem rád bízta a dolgot.
2020. nov. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Írj neki
2020. nov. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Írj neki.
2020. nov. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Irjal!
2020. nov. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De rendesek vagytok! Nagyon köszönöm, írni fogok neki ^^
2020. nov. 7. 20:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi lett, Kérdező?
2021. aug. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azóta lett barátnője, nem beszéltünk igazán később. Részemről pedig élvezem a szingli életet:)
2021. aug. 12. 01:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!