Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mi akar lenni? Csak szédíte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi akar lenni? Csak szédíteni akar vagy nem tudja, hányadán állunk?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel picivel több, mint egy hónapja ismerkedünk meg és beszélünk messengeren (írásos és hívásos formában is). Van, hogy teljesen véletlen időpontban felhív, hogy megkérdezze hogy vagyok.


Egyik hívásnál megjegyezte, hogy “már egy hónapja...” Szóval semmit nem mondott ki...


Találkozni nem tudom, hogy mikor fogunk, ahogyan azt sem, hogy akar e. Személyesen nem ismerjük egymást. A vírushelyzet, munkája, tanulmányai és a távolság (40-50 perc autóval) miatt nem tudok jelenleg semmit.


Tudom, hogy elfoglalt és sok a dolga. Nem akarok ajtóstól rontani a házba, de félek rákérdezni, nem akarok nyomulósnak tűnni.


A beszélgetéseinkből nem nagyon tudok romantikus szálat levonni. Nem írta, hogy szeretne már látni és ehhez hasonlókat.


(Én vagyok a nő)


2020. nov. 8. 00:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lassan jó lenne tisztázni, ki mit akar.
2020. nov. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40 perc autóval nem távolság, már rég találkoznotok kellett volna. Egyáltalán minek, és miről beszélgetsz egy ismeretlennel, ha még abban sem vagy biztos, hogy közeledik -e hozzád? Egyáltalán nem ciki nőként sem megkérdezni, hogy nem akar -e találkozni, ha ő nem teszi.
2020. nov. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Soha senkivel nem ismerkedtem ennyit ilyen módon. Beszélgetünk pár napot maximum és találkozó. Ha nem akar nem baj, de nem beszélgetek vele hónapokig. :D Ez abszurd.
2020. nov. 8. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rákérdezhetsz, hogy a jövőben tervez -e majd találkozást, vagy ő hogy gondolja...
2020. nov. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok kérdező? Ha 25-30 évesek akkor már meg kellett volna oldani rég. Mindenképpen beszéljétek meg a dolgokat. Ha meg csak “etet” akkor gyorsan ignoráld ezt az embert.
2020. nov. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!