Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tinálatok is kizáró ok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinálatok is kizáró ok ha a férfi ha épp phasz volt nem képes bocsánatot kérni?

Figyelt kérdés

Mindenkinek vannak rossz napjai amit máson sikerül levezetni.

Nem minden alkalommal várnám el, de aki évente képes egy sajnálomot odalökni, az nekem kevés. Én többször teszem és nem esik nehezemre.


Te hogy vagy ezzel?


2020. nov. 8. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:
8%

Évente egyet? Túlbecsülöd te a pasikat. :D

Nő hibája, ha bunkó, agresszív, bármilyen, mert ezt váltotta ki. Olyan nincs, hogy a pasi valamit rosszul csinál.

2020. nov. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező, nálam minden napja ennek a jómadárnak rossz nap. Az első alkalommal ott kell az ilyet hagyni. Fél éve nem tudok szabadulni Tőle sajnos, pedig voltak előre intő jelek.


#1-es, alig fél órája vitatkoztam össze a nemsokára már ex-partneremmel ezen. Leqrvázott és fszszopózott, mert a konfrontációt nem tudta normálisan lereagálni. A hibás én voltam mondván, hogy kiidegeltem ennyire. Akármit érveltem nyugodt hangnemben, visszavágott totálisan oda nem illő dologgal.

Hagyjuk is. Jöhetnek a lepontozások.

2020. nov. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%

#2

El kellene azon gondolkodnod egyáltalán miért jöttél össze olyan pasassal akinek a szótárában szerepel a fszszopó.

Ugyanis te választottál ilyet magadnak.

2020. nov. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3. Nem biztos h az elején is ilyen volt. Kezdetben mindenki kedves..
2020. nov. 8. 13:19
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Látod, hiába a pasid mondta, te vagy a hibás, amiért nem láttál hónapokra, évekre előre, hogy milyen, milyen lesz. :D A felelősseg mindig a nőé, a férfi kb fogyatékos gyereknek állítja be magát, akit gondozni kell.
2020. nov. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnálom, de azért vannak olyan nők akik még nem tartanak ezen a szinten kedves 5-ös(egyes?)..
2020. nov. 8. 13:56
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy miért jött össze vele? Mert gondolom szerelmes volt,és ilyenkor rózsaszín szemüvegen át látunk mindent,nem vesszük észre a hibákat.És biztosan az elején a pasi se mondott neki ilyeneket,hanem a szebbik oldalát mutatta.
2020. nov. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok.


#3 Min kellett volna elgondolkoznom az első félévben úgy, hogy számomra semmilyen figyelmeztető előjelet nem láttam? Lehet, nem vagyok jó emberismerő és/vagy nem vettem észre a red flag-eket, mert állítólag mindig vannak, de egy csúnya szó el nem hagyta a száját, csinálta rendesen a házimunkát magára, tisztességes volt... Amíg be nem költöztem... Ahogy a kérdező is írta, és igaza is van, nem mindenki mutatja ki a foga fehérjét kapásból tudod?

Olyan jól indult pedig minden és én se értettem, miért jutottunk oda, ahova


#5-nek amúgy meg a gyerekhez hasonlító mondata nagyon jó; a gyerekes férfiak teljes mértékig ilyenek is maradnak! Az meg nem szint. Hisz ez előtti kapcsolatomban mindig én voltam a hibás, még ha a másik trágár volt! Ergo hanyatt vágja magát egy idő után ez a férfitípus (tapasztalatom szerint), ha az elejétől kezdve a maxot hozod, azt a számára kényelmes színvonalat, na de ha ne adj’ Isten alábbhagysz pl. egy betegség miatt, bekaphatod és jön a követelőzés, szemrehányás, hiszti, hogy Őt el kell látni. Mint egy gyereket...

Persze nem mindenki tart itt Kérdező.


#7-esnek meg teljesen igaza van. Én se láttam a szerelemtől feltehetően, de akkor is örök igazság emberek, hogy lakva a másikat megismerni.. de nagyon...

2020. nov. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!