Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Edzőtermekben szoktak férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Edzőtermekben szoktak férfiak csajozni vagy flörtölni?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor hogyan, ha nem, akkor miért nem 😄

2020. nov. 8. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Én nő vagyok, és nem díjaznám. Nem azért járok le edzőterembe, hogy ismerkedjek. Nem is jöttek még oda szerencsére. Mondjuk zenét hallgatok edzés közben, vagy hangoskönyvet, így mindig füles van a fülemben. Ha hozzám szólna se hallanám.
2020. nov. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Én nem szoktam és az ismerőseim sem. Az emberek többsége nem azért jár edzőterembe, én meg a saját álláspontomat tudom elmondani, hogy én nem akarok zavarni senkit.
2020. nov. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Elvétve akad.
2020. nov. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Velem még nem történt meg, hogy bárki odajött volna. Edzeni járok le, nem is nagyon foglalkozok mással, csak tolom a feladatokat.

32N

2020. nov. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%

Eszembe sem jutna, oda edzeni járnak a nők.

F41

2020. nov. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Az iskolába tanulni jártunk/jártak , a könyvtárba olvasni a munkába dolgozni , a strandra fürdeni , a discoba szórakozni ,a kocsmába inni , a koncetre zenét hallgatni.. mindenhova azért járunk mert.. Az ismerkedésre minden hely adott , nincs kivétel, a sablonokat felejtsük már el!
2020. nov. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hozzam neha odajonnek a terembe, annak ellenere, hogy zenet hallgatok, de kulfoldon elek es itt amugy is mindenki spanol mindenkivel. 😁

En szemely szerint nem nezek se jobbra, se balra, csak az edzesre koncentralok.

28N

2020. nov. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze,miert ne ismerkedhetnenk a kondiban? A jo nokkel mindenhol flortolnek a ferfiak.


Na innentol kezdve ratapadsz a pasidra es mesz vele a kondiba es figyeled?? 😂



N

2020. nov. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
64%
Most már nincs kondizás. 🤣🤣
2020. nov. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!