Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyek kiszámíthatatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek kiszámíthatatlan, milyen kérdéseket szeretnek a fiúk?

Figyelt kérdés

tetszik egy fiú,és nem tudom h milyen legyek vele hogy ne rontsam el???

tudom tudom adjam önmagamat,de lécci ezen kívül írjatok olyat ami bevált nálatok!!!


2010. aug. 10. 08:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ahogy írtad, ne kiszámíthatatlan legyél, hanem önmagad!
2010. aug. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Most kiszámíthatatlan akarsz lenni, vagy önmagadat adni?


Utóbbival jobban jársz, sok kellemetlenségtől kíméled meg magad.

A fiúk nem szeretik a játszmákat. Meg senki sem.


Egyszerűen legyél természetes. Mondd azt, amit mondani akarsz, ha kimondható. Mindez nem azonos a kitárulkozással.

2010. aug. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
oké köszi és milyen lányokat szeretnek a fiúk???
2010. aug. 10. 09:00
 4/11 anonim ***** válasza:

De cuki vagy. Bármibe lefogadom hogy 13 éves vagy :) Na annyi az egész hogy add önmagad és kész. Ne legyél te is olyan mint a mai fiatalok. Legyen egyéniséged. ennyi az egész

15/F

2010. aug. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Figyelj! Ahogy itt midnenki írja, önmagad legyél! Természetesen viselkedj, amilyen vagy! Az legyen a célod, hogy beléd szeressen a pasi, és ne az, hogy abba, akit játszol!
2010. aug. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2010. aug. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor kezdj komoly kapcsolatba, amikor tudsz önmagad lenni. Előbb úgy sem fog sikerülni, legfeljebb sokáig élsz egy olyan kapcsolatban, aminél találhatnál jobbat is. Nincs általános recept, nincsenek "A Fiúk". Vannak különböző fiúk és különböző lányok, bizonyos fiúknak bizonyos lányok tetszenek és viszont. (És persze, bizonyos fiúknak bizonyos fiúk, ill. bizonyos lányoknak bizonyos lányok, de ne bonyolítsuk :D)
2010. aug. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Milyen lányokat szeretnek?


Hát speciel én azokat, akik nem csak húzzák előttem a mézesmadzagot és játszanak vele, azokat nagyon nem csípem. Inkább legyen önmaga, kicsit titokzatos az nem baj mert legalább jobban érdekel és jobban kívánom minden téren, ne nagyon hozza el a száját attól ami mindkettőnknek jó csak mert félénk, (nem csak szex) persze azért ne ő legyenaz úr, ha néha fél, és vagy félénkebb az nem baj attól lesz nőies :)

2010. aug. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

előző vagyok


nem hozza hanem húzza :) bocsi

2010. aug. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyszer valami csaj felvett yahoon és próbált rejtélyes lenni velem ahogy észrevettem, de 2 nap után letiltottam :P

Legyél őszinte és egyenes, mert megeshet, hogy azt a fiút sem fogják érdekelni a játékok...

2010. aug. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!