Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csajoknál kevés az hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajoknál kevés az hogy egy fiú jól néz ki ahhoz hogy járjanak vele?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért de nem vonzom a csajokat, sőt szerintem kerülnek.

Mondták már hogy helyes vagyok, igaz nem az én korosztályomból mondták a nők hanem nálam sokkal idősebbek.

Nem tudom , lehet hogy csak úgy mondták vagy az idősebbeknek más az ízlésük mint a fiataloknak.

Na de a lényeg hogy tegyük fel hogy tényleg jóképű vok.

Ez kevés?

19F


2010. aug. 10. 09:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Számomra a külső az utolsó dolog ami mérvadó.Lehet helyes a pasi,de ha tök bunkó akkor tuti nem járnék vele.Bár én régen kifelyezetten csúnyább pasikkal jártam,mert reménykedtem h. ők nem olyan beképzeltekés rendesebbek,de sajna ők vágtak át a legjobban.Szóval erről ennyit h. a külső számít vagy nem.A mostani párom szerintem helyes,bár van amikro nem annyira(ha túl elhanyagolja az arcát),de szerintem 10-es skálán 8-9 ,de pl. amikor összejöttünk a barátnőimnek egyáltalán nem tetszett.Mindenkinek más a szép.Aki csak a külsőre megy az nem komoly kapcsolatot keres, akik komyolan gondolják ők nem felététlenül a külső alapján választanak,de ez már előny ha vki jól néz ki.Amúgy lehet félnek alányok,mert ha túl helyes a pasi vagy a lány akkor félnek h. nehogy lecsapják a kezéről.
2010. aug. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
kevés
2010. aug. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Hát attól nem kell tartaniuk, nem nagyon kapkodnak utánam a csajok.


Egyik haverom nagy csajozógép és mindig van barátnője, na az ő csaja aggódhat mert ő már kitudja hogy hanyadik a sorban és hány csaj szeretne még utána következni.

2010. aug. 10. 10:08
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Aki komoly kapcsolatot keres az nem a külső alapján választ, fiatalabb koromban hajtottam a party bulákat, fúú de nagy melle van jaj de jó csaj, de ezek csak egy-két menetre kellettek amikor már komolya ember lettem és házasodni akartam akkor bizony egy rendes, kedves lányt választottam, mert feleségnek kell nem kefélgetni.

A full csajok pedig komoly kapcsolatra nem jók csak kefélgetni, mert lyen felfogással, hogy azt a de jó pasi....nyálcsorgatás ezerrel mégis milyen feleség lesz belőle majd megcsal egy még jobb pasival nászúton?

Hogy bízzak olyan lányban aki csak a külsőt nézi meg a barátnők véleményét ezzel legyek 30 évig házasságban?


De a saját fegyverüket kell ellenük fordítani...aztán GAME OVER:)

2010. aug. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Édes kevés...

Ha nincs kisugárzása, és ha egy utolsó szemétláda...lehet akármilyen helyes..., hidgen hagy...!

19/L

2010. aug. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Semmi a külső, a túl jó pasik többnyire nagyon üresek belülről, pont azért mert azt hiszik hogyha remekül néznek ki, más már nem is kell hozzá, persze van kivétel. Egy kedves, jófej, jó kisugárzású srác, aki azért nem bányaém, előbb megfog mint egy adonisz, és jobban vonzódom hozzá.

L19

2010. aug. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
57%

egy férfi hogy lehet bányarém?


A férfi csak egy fokkal legyen szebb mint az ördög.


Ezt a mondást sose feledd!

2010. aug. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
78%
19-20 év felett már kevés. Azalatt meg lehetsz kőbunkó is, ha jól nézel ki.
2010. aug. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

A bányarém – más néven bányaszellem, bányapásztor – az európai mondákban előforduló természetfölötti lény, aki a bányák mélyén él, illetve azokat őrzi. Sokféleképpen ábrázolják, leginkább törpéhez hasonlító mitológiai lény. Élőhelye a bányák földalatti sziklaüregeiben van. A legtöbb törpéhez hasonlóan a bányarémek is családos életet élnek, s az erre vonatkozó mondák nagy része a törpékről általában szóló regékkel megegyeznek


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2010. aug. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
jól van na, akkor azt mondom hogy ne legyen nagyon ronda. de kifejezetten helyesnek sem kell lennie, csak ezt akartam kihozni belőle.
2010. aug. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!