Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a kategóriában miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a kategóriában miért van olyan sok nőgyűlölő férfi? Vagy a férfiak többsége a valóságban is ilyen?

Figyelt kérdés

2020. nov. 11. 13:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

Ebben a kategóriában sok olyan férfi és nő van, aki a saját nyomoráért 100%-ban a másik nemet hibáztatja. Nem egy konkrét nőt, nem egy konkrét férfit, hanem az összeset.


Ha őt megcsaláták, akkor minden nő krva, minden férfi mocsok.

Ha ő nem kellett, akkor minden férfinek csak a topmodellek, mint nőnek csak a gazdagok kellenek...



Ez már jó ideje így megy, és kitörés nincs ebből a háborús logikából, összefújta a szél a nőgyülölőket, és a férfigyűlölőket, mindkét oldal jobbnak tartja magát a másiknál, pedig ha egy lépést hátrálsz, akkor kiderül, hogy ugyanaz a szánalmas vergődés megy, simán cserélheted a nemeket.

2020. nov. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom, nincs olyan sok. Mármint, az a véleményem hogy ugyanaz a kb max 20 ember írkálja mindig a fszságokat. De lehet, tévedek.
2020. nov. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem ilyenek a valóságban a férfiak. Aki mégis, arról vagy lerí és más baja is van, nem csak a nők.

Én nő vagyok, kedvelem a férfiakat és szerencsére az életben elég jó tapasztalatom van, hogy tudjam, az itteni mocskolódás torz képet ad róluk.

Ami itt megy, az tényleg nagyon durva, de egyrészt valszeg kevés ember írja azt a sok nőgyalázó kérdést és kommentet, másrészt a stílus alapján a többségük frusztrált kiskamasz, majd kinövi ezt remélhetőleg.

2020. nov. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
12%
Ebben a topikban sokkal több az egyedülálló erős nő, aki inkább meghal egyedül minthogy egy férfival legyen. Ugyanúgy ahogy a "nem kellek senkinek pedig 926 matchem van tinderen" nők is sűrűn fellelhetőek. Férfiaknál inkább az incel hadosztály képviselteti magát nagy létszámban. :D
2020. nov. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%

Nincs olyan sok a való életben, mint itt, legalábbis remélem.

Viszont, az tény, hogy ebben a régióban túl sok olyan férfi van még mindig, aki nem tartja egyenrangúnak a nőt. Ez nem gyűlöletet jelent, hanem egy fajta lenézést, de könnyen dühbe fordul át, ha olyan nővel találkoznak, aki ezt nem tűri, és nem oda helyezi magát, ahová ők képzelik. De a legtöbb ennek nem mer hangot adni az életben, maximum pár ital után, amikor rájön az okoskodási roham és különféle társadalmi jelenségekről szól a diskurzus.

2020. nov. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
20%
Mert a nők hidegek es elutasitoak.
2020. nov. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nőként mondom, hogy hála az égnek a való életben ritkán találkozom ezzel az állatfajjal. Nyilván nagyobb eséllyel írkál ide, főleg kérdéseket az, aki teljesen megkeseredett a sikertelenségében, és elborult az agya. Aki teljesen boldog, az kisebb eséllyel jár fel ide - pl. ha unatkozik vagy ha szeret tanácsokat adni és társalogni.
2020. nov. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
32%
4 es nek igaza van. Van 926 matche de atlag pasikkal, es akkor azonnal jon a duma, h nincs normalis pasi. Pedig van, csak nem veszik emberszámba.
2020. nov. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%
Egyáltalán nem is biztos, hogy a profilok mögött "nőgyűlölő férfiak" állnak, én is tudnék ilyen dolgokat írni ha marhára unatkoznék és trollkodni akarnék, pedig nő vagyok és semmi bajom a nőkkel (se a férfiakkal), de írhatnék magamról bármit... szerintem csak sokan unatkoznak.
2020. nov. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
33%

# 8


Normális kapcsolathoz a legtöbb embernek szükséges a vonzalom, ami legtöbbször magában foglalja azt, hogy legalább számára ne átlag legyen a másik, hanem vonzó.

A másik meg, hogy én azt tapasztaltam, hogy a számomra nem vonzó férfiak között is pont ugyanolyan arányban vannak a férgek, mint a vonzóbbak között.

2020. nov. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!