Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol tudom megvenni személyesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudom megvenni személyesen az efem.hu-n kaphato feromon parfümök közül valamelyiket?

Figyelt kérdés
azért akarom személyesen mert nem akarom h a szüleim tudjanak rola
2010. aug. 10. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Személyesen kb. akkor vehetnéd meg, ha valamilyen hazai webáruházban vagy licitoldalon (vatera) árulná magánszemély és te megvennéd élőbeni átvétellel. Persze akkor is kicserélhetné a parfümöt sima parfümre előtte :D


De amúgy nagy f@sz vagy te, hogy 18 év alatt már ilyennel kísérleteznél.

2010. aug. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
19 vagyok. és igen ezzel kisérleteznék, vhogy nem vonzom a csajokat :( dm-be vagy vmi hasonlo helyen nem kaphatoak?
2010. aug. 10. 14:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Elmondom neked barátom, hogy a csajok ettől még nem fognak tapadni rád. K.urvára nem ezen múlik.
2010. aug. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Elmondom nektek hogy igazából csak az állatoknál válik ez be az embereknél nem nagyon... Ezt több kísérlettel már alátámasztották és mindig az jött ki hogy a feromon spray helyett vegyél arc szeszt... Sokkal jobban beválik...
2010. aug. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha ez annyira működőképes lenne akkor mindenki ezzel csajozna nemgondolod? :) - Ez csak piárfogás, növeld a bevételüket.

Ez max akkor hatékony ha a csaj am i svonzódik hozzád, csak egy kicsit dog a vonzódáson semmi több.

22F

2010. aug. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
dob*
2010. aug. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!