Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A Tinder alfahímjei az alkalma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tinder alfahímjei az alkalmazást ingyenes rosszlanyok.hu-ként kezelik? Prémium külsejű csajokat dugnak rendszeresen, teljesen ingyen, nem is érdekli őket, ha a csaj esetleg párkapcsolatot keres? Sokszor 1 dugás után örökre eltűnnek ezek a férfiak?

Figyelt kérdés
2020. nov. 16. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Sztem magadnak megválaszoltad ezt a kérdést.

Igazából, most őszintén, mit vársz egy olyan applikációtól, ahol pusztán egy fotó fogja eldönteni, hogy az illető megismerkedik-e veled vagy nem?

2020. nov. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%

Kérdező ezt csinálom, amit a kérdésben leírtál.

De nem gazdag emberként.

Elég sportos vagyok.Egy gyerekkori haveromnak ügyintézője vagyok, mocskosul tele van.Ingatlanok az országban, sok autó, meg sok egyéb dolog még.

néha csinálok pár képet, valamelyik lakásában, vagy házában, vagy mikor a kocsiját vezettem.

Sokszor kölcsön is adja akármelyiket.

Nem nehéz kitalálni, Tinder és badoon-n fenn vagyok, nem is kicsi sikerrel.

De mikor a lányok elmentek, írok a következőre.

Képzeld, sok közülük, még utána is írkál, hogy jönne még.

32f

2020. nov. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
98%
Ha az a prémium külsejű csaj belemegy abba, hogy első alkalommal szexeljenek, akkor nem fog meglepődni, ha nem lesz folytatás. Sőt, lehet ő is csak ennyit keres, bár ebben a hímsoviniszta országban nehezen hiszik el, hogy a nők sem csak férjet keresnek 14 éves koruktól kezdve.
2020. nov. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Érdekes, az én szótáramban aki tinderen van, az alapból nem lehet alfa.
2020. nov. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%

A lányok is tehetnek erről, nem is kicsit. A felszínességük miatt.

Én mikor beregeltem a saját fotómmal (sportos vagyok, viszonylag jóképű, volt már több barátnőm, stb) akkor kb nulla sikerem volt.

Aztán egy haverom aki body builder mondta, próbáljuk meg az ő képével.. máris jöttek a matchek ezerrel, meg a sík buta mondatok amiket még értelmezni is alig lehetett. Najó, persze az ő képével nem mehetek el randira, viszont utána gondoltam toljuk meg rendesen, feltöltöttem pár képet ahol a Tesla tesztvezetésen vagyok, meg rendeltem egy drága óra replikát magamnak, meg drága ruhák replikáit

Kellett még hozzá egy medencés ház (kivettünk egy airbnb-t pár napra egy legénybúcsú miatt), kicsit bedurrantottam a bicepszem, és tádá megszülettek a fotók, amikkel utána olyan szinten vagyok, hogy gyakorlatilag bármikor szexelhetek, ha épp kedvem van. Az más kérdés, hogy kiábrándultam a Tinderes csajokból, a 90%-uk borzasztóan rossz az ágyban (vagy csak a stabil kapcsolatim voltak túl jók, nemtom).

2020. nov. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%
Még mindig azt hiszitek hogy a "lányokban" bármiféle érzelem vagy empátia van? Itt mellettem ebben a pókban több van mint a 10km-es környezetmben élő "nők"-ben. Hagyjuk már. Villantasz, hazudozol mid van, akkor megy, toszik. Ha nem, akkor továbbhúzkod jobbra/ballra. Csinálja ezt 30ig, azt marad a macska, meg h "minden férfi szemét". Persze persze... Voltam ilyen dögevő, amikor heti 4-5 darabot elfogyasztottam a romlott húsból, voltam olyan is amikor meg akartam állapodni. A 2. bezzeg nem kellett. Mondom ezt jó testel, sok pénzel. Akkor pusztuljon a férgese...
2020. nov. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37%

#6

Ha sok pénzed lenne meg jó tested, akkor kellenél a nőknek, legalábbis valamelyik hasonlóan alacsony értelmi képességekkel rendelkezőnek biztos. Bár amilyen gusztustalan stílusod van, nem csoda, hogy senkinek sem kellesz.


És nem kell mindig csak a nőket szidni, a férfiak se jobbak. Ott is megy a hazudozás, kihasználás, egyebek. Az ember nemtől függetlenül lehet egy hulladék. Próbáljátok ki a randizgatást férfiakkal és meglátjátok😂

2020. nov. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es, hagyd a hazudozást, meg az önbizalomtördelést vagy ezek kombóját mert engem nem érdekel a világnézeted. A férfiakat te választod, mit sír a szád? Azért hazudozik, mert nem hozzádvaló. Nekem is sírna a szám, ha vennék egy ferrárit, azt pénzem már nem lenne tankolni...
2020. nov. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!