Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az amúgyis gazdag nők miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az amúgyis gazdag nők miért akarnak még többet és többet?

Figyelt kérdés

Van egy csomó nő aki gazdag lesz így vagy úgy, de egyszerűen az sem elég nekik, csilliárdokat akar. Pl. S. Kata, V. Timea, V. Andrea.


Ha jól tudom nem is valami brutal szegeny csaladbol szarmaznak, aztan osszejottek olyan emberekkel akik oldalan mar tenyleg ugymond semmi egetrengeto problemajuk nem igen lehetett majd megelegeltek es leleptek egy idosebb, de jovan gazdagabb pasihoz. (Timinel forditva volt ugye) Megkaptak a szereplesi lehetoseget, kaptak munkat, musort, hirnevet. Igyis mindent megkaptak ami nekik fontos, jo ruha, szep haz, luxus auto, utazasok, ekszerek, cicomaszkodas. Ettol tobb anyagi dologra miert van szukseguk egyes noknek?


Ma hallottam hogy V. Andrea elvileg a Lölővel van együtt...



2020. nov. 17. 00:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%

"Ettol tobb anyagi dologra miert van szukseguk egyes noknek?"


És egyes férfiaknak?

2020. nov. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én lány vagyok 😅 és azért érdekel, mert magamból kiindulva nekem elég lenne egy szép ház, autó, meg tudjak havi szinten 1-2 ruhát/cipőt venni magamnak, legyen pár millió tartalékunk meg fix havi bevételünk. Legyen jó állásom, hogy tudjak mit csinalni. (Most csak az anyagi dolgokra tertem ki leginkább) Ezeknek a nőknek ez megvolt Mind, a többszöröse is. Megis képesek összejönni egy gazdagabb, idősebb, csúnyább emberrel.
2020. nov. 17. 00:40
 3/15 A kérdező kommentje:
A kérdésem tehát az, hogy minek? Mit akarnak vajon még maguknak?
2020. nov. 17. 00:41
 4/15 A kérdező kommentje:
Ne írogassatok, nem érdekel sugardaddy sem ehhez hasonló dolgok, tiltok mindenkit. Normális lány vagyok aki tanul és dolgozik, kizárólag pénz miatt senkivel nem leszek ha éhenhalok se. Huzzatok el.
2020. nov. 17. 01:01
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Mert az emberek 75%-a ilyen.
2020. nov. 17. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
Oké, megpróbálom elmagyarázni Kedves Kérdező. Vélhetően van mit enned, nem fagysz meg az utcán, stb. De neked ez nem elég, idézlek " szép ház, havi 1-2 ruha, kocsi, pár millió tartalék" Miért nem vagy elégedett ezekkel? Miért vágysz még többre? Na te semmiben sem külömbözöl azoktól a nőktől, csak te a 3. pályánál jársz, ők meg a 8.nál. De van 10. meg 15. pálya is. Egy arab sejk nyilatkozta, hogy neki nem elég már az arany színű Audi, olyanra vágyik, ami konkrétan aranyból van. Asszem ez a legfelső szint.
2020. nov. 17. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Noren1989 ***** válasza:
49%

Megjegyzem csendben, hogy a fent említett nők csak akkor gazdagok, ha épp van kit lehúzni. A magànvagyonuk jól megfontolt indokból nem több a Kérdezőénél sem.


Visszatérve a kérdésre: ők attól érzik magukat megbecsültnek, ha havi x pénzt ràjuk költenek, ennyi az egész.


Kérdező, ha te nem ilyen vagy, örülünk, sok sikert az életben!

2020. nov. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem egyszerűen a minél nagyobb hatalom tudatalatti vágya mozgatja őket: egyre többet megtehetnek, senkitől sem függenek (legfeljebb egy valakitől), senki nem mondhatja meg nekik, mit tehetnek. A barátnőiket pedig - sintén kimondatlanul - ledominálhatják azzal, hogy ők többet megtehetnek, ők nagyobb biztonságban vannak.
2020. nov. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
16%

6-os nagyon igazad van sajna kérdező te sem vagy más... ahogy mondod neked elég lenne jo ház jo autó havi fox jövedelem pár Milla takarításban meg havi ruha cipő...

gondolom neked ez nincs meg ezért is írtad ugy... hat emiatt te sem kulonbozol azoktól... csak ahogy 6-os mondta te a 3. Szinten vagy ők a 8-10. Szinten és ennél vannak feljebb is...

őszintén én a közeljövőben elég sok pénzt fogok keresni a munkám miatt de kicsit felek vagyis inkabb parazok mert tényleg nem akarok meg vakulni a pénztől... meg az egész életem meg fog változni talán en vagyok az egyetlen aki ezen aggódik 😅😂 hogy sokat fog keresni és emiatt nem lesz már csóró... (úgymond sokkal nagyobb felelősségem lesz amitől a személyiségem is meg fog változni egy bizonyos mértékben...)

2020. nov. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
54%
8-as szerintem a szabadság vagyhoz és a többihez amit írtál semmi köze sincs mert az a hatalmas luxus egy olyan embertől származik aki barmikor le cserélhető őket
2020. nov. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!