Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Apróság, de egyre jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apróság, de egyre jobban zavar. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom, ahogy apróság, ami idegesít, de engem zavar. Szóval a párommal összeköltöztünk pár hónapja, de most a héttől kezdve úgy döntöttünk, ritkábban fogunk találkozni és ő visszaköltözött ideiglenesen a szüleihez és én is. Közrejátszik az egészben az is, hogy a szülei nincsenek jó állapotban, egészségileg sem és lelkileg sem. Szóval úgy fogta/fogtuk fel, hogy akkor amíg nem találkozunk, addig is többet van velük. Én meg anyukámmal. A vírushelyzet miatt döntöttünk így, mert ha mindig össze-vissza járkáltunk volna, mindenki veszélyeztetve lett volna. A szüleink, mi magunk, ő sokat járkál mostanában ide-oda, én kevésbé. Különben is én bevallom, hogy már jobban félek ettől a vírushelyzettől, mert azért sokkal komolyabb, mint tavasszal volt. Közös albérletünk van, a párom néha szokott ott lenni, de én nem, mert pont az a lényeg.


Egyre jobban idegesít, hogy nem nagyon látom és ezen nem is szeretnék szerintem legalább 2 hétig változtatni. Meg az is frusztrál, hogy nem ülhetek be egy étterembe, nem mehetek a barátommal oda ahova jól esik, nem mehetek vele moziba, és ehhez hasonló dolgok. Szóval az a tény, hogy alig van hova kimozdulnom. Persze, én magam döntök így, ha nyitva lenne valami, akkor se mennék, meg szerintem ki lehet bírni nélküle, de mégis nagyon zavar. Pedig még legalább egy hónapig biztos így lesz szerintem.


Az is borzasztóan frusztrál, amikor valami oknál fogva fantáziálok a barátomról, vagy ketten egymásról, mert feljön a téma, vagy bármi miatt eszembe jut és a fantázia megmarad fantáziának, mert nem találkozok vele. De ha találkoznék vele, akkor se lenne az igazi, mert ahhoz pár hétnek el kellene múlnia, ugyanis most mindketten elfoglaltak vagyunk és problémáink vannak, csak más jellegű mindkettőnknek. Én például ezért ha találkoznék vele, akkor se tudnék vele teljesen ellazulva szeretkezni.

Közbe viszont meg amúgy eszembe jut gyakran a téma és idegesítő, hogy nem lehet belőle valóság.


Mit tudok ezzel az egésszel kezdeni?

Tudom, hogy miér nem találkozok vele, ha egyszer kínom van, de tényleg egy darabig nem kellene, mert neki beteg szülei vannak, veszélyeztethetjük őket, a napokban én is éreztem furcsán magam, bár helyrejöttem, anyukámat sem akarom veszélyeztetni, szóval óvatos akarok lenni, akkor is, ha nehéz.



2020. nov. 17. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Köszönjük hogy ezt leírtad.
2020. nov. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Erre mit lehet mondani? Mindebkinek szar az élete most és vannak nehézsegek. Szerinted csak téged frusztrál?
2020. nov. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha valakinek van bármi javaslata, azt szívesen fogadnám. Gondolom csak nem én vagyok az egyetlen szerencsétlen, aki bezárva érzi magát és hiányzik a párja.
2020. nov. 17. 14:48
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem mondtam egy szóval sem, hogy csak engem frusztrál, de miért kell így nekem esni?

Gondoltam, hátha valakinek lenne bármi tippje, hogy hogyan lehet ezt könnyebben átvészelni. Elvégre kimozdulni alig van hova, találkozgatni nem tanácsos, akkor csak a bezárkózás maradt. Az meg nem nagyon segít.

2020. nov. 17. 14:50
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Készíts máglyarakást!
2020. nov. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mostanra mindenki frusztrált a helyzet miatt, de semmit se segítesz magadnak azzal, hogy táplálod ezeket a gondolatokat. Ne fantáziálgass, hanem inkább tervezz valamit a jövőre nézve, máris előrébb leszel. Ne elmélkedj azon, hogy mit nem tudsz csinálni, hanem azon gondolkozz, hogy mit tudsz kihozni a helyzetből. Biztos van olyan dolog, amivel otthon is le tudod magad kötni, akár hasznosak, akár csak simán jó időtöltések. Pár példa - nyelvtanulás, kézműves hobbik, puzzle, logikai játékok, olvasás, zeneszerkesztés, kreatív főzőcskézés (készítsd el otthon azt, amit étteremben rendelnél), sütikkel való kísérletezgetés, hobbikertészkedés (fűszerekkel lakásban is lehet), stb. Nem, ettől még nem lesz melletted a barátod, de ezek segíthetnek abban, hogy gyorsabban teljen az idő és addig se agyalj a saját nyomorodon :) Nekem ezek beváltak.
2020. nov. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
6-os te gazdag vagy.. :(
2020. nov. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt így nehéz. Pláne, hogy szerintem nem egy hónapog fog tartani még ez az egész, hanem sokkal tovább. Mert ha lesz is oltás, idő, mire kialakítanak egy optimális oltottsági arányt.

Igazából én lehet hozzá költöznék, ha ő sokat járkál, te meg nem, akkor nem fogod megfertőzni a beteg szüleit. De mondjuk azt sem értem minek kellett vissza költöznötök. Olyan rossz állapotban vannak a szülei?

Szóval szerintem ha eljuttok az összeköltözésig, akkor ti már egy család vagytok. Az elsődlegesek egymás számára. Persze a szülőkről is nyilván gondoskodni kell ha úgy van, de együtt. Most jelen helyzetben, ha az ő szüleinek kell segítség, akkor ketten mehetnétek hozzájuk. De ez a szétköltözés egy visszalépés a kapcsolatotokban.

2020. nov. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
Az a rosszhírem, hogy tavaszig tutira nem fog javulni, de akkor sem feltétlenül. :D Én azt mondom, hogy éld az életedet nyugodtan és találkozzatok, mert semmi értelme annak amit csinálsz.
2020. nov. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!