Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik hírességért hagynád el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik hírességért hagynád el a párodat, ha őt megkaphatnád?

Figyelt kérdés
2020. nov. 17. 20:39
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
72%
Én sem hagynám el egyikért sem. Voltam együtt egy "hírességgel" amúgy, ugyanolyan ember, mint te vagy én, ráadásul borzalmas volt az ágyban, pedig nagy nőcsábász, én is bedőltem a dumájának meg a kisugárzásának. Hát valami tragikus volt a szex vele.
2020. nov. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
40%

Hát, igen... Nehezen tudnék választani Mészáros Lölő vagy Győzike és mondjuk közte:

[link]


De viccet félretéve, nem hagynám el páromat hírességért. Párom is elég jóképű és a személyiség számít hosszútávon. Egy híresség ki tudja milyen és nem hiszem, hogy szükségem lenne olyan életvitelre, hogy fotósok és riporterek legyenek folyton a nyomomban.

2020. nov. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
80%
21. Gondolom hiába kérdezem meg nem fogod leírni ki volt az.
2020. nov. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
80%
Gáspár Zsóti
2020. nov. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

23, nem tudom, hogy te kérdezted-e privátban is.

Nem szeretném leírni, nem akarom lejáratni. Egyik exem nevét sem írnám le ide. Meg hát lehet, hogy másnak jó vele, bár nehezen tudom elképzelni.

Amúgy tipikus példája annak, hogy nem attól lesz valaki jó az ágyban, hogy sok nővel volt már együtt. Pont, hogy az ilyen olyan érzéketlen meg fantáziátlan lesz egy idő után, hogy borzalom.

2020. nov. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
23 vagyok. Nem írtam neked privátot. Csak itt kérdeztem rá
2020. nov. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!