Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tegyem ezt elviselhetőbbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem ezt elviselhetőbbé karácsonyig?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron kimentem dolgozni külföldre, egy olyan helyre, ahol egy nagy rakás magyar él. A munkahelyemen megismertem egy magyar srácot (én nő vagyok) akivel kölcsönös szimpátia alakult ki. Összebarátkoztunk, de hát tudjátok hogy megy ez egy szingli nő és férfi esetén, megjelent egy kis flört is. De nem jöttünk össze, nem kezdtünk randizni, mert "barátságunk" elejétől ott lebegett a fejünk fölött Damoklész kardjaként hogy én jövök vissza Magyarországra. Nyáron mentem ki, ősszel ismerkedtem vele össze, és év végén, karácsonykor már jött is a pápá, és én visszajöttem. (Mindez még a koronavírus-mizéria előtt volt, de szép is volt.)

A köztünk lévő viszony olyan volt, hogy rengeteget dumáltunk, folyton csak ketten lehetett minket látni a meló helyen, ha csak megtehettük. Persze jöttek is a munkahelyi pletykák hogy mi összejöttünk, pedig nem. nagyon fájt is, hogy nem lett semmi. De nem hiszek a távkapcsolatban, és ő sem.

Na mindegy, aztán most nyáron is kijöttem külföldre ugyan oda, dolgozni. Most is karácsonyig fogok maradni. Az a lényeg, hogy vele, még mindig csodálatos lenne a viszony, de nem az. Mert ősszel megismert egy nőt... És összejöttek. Minden az orrom előtt történt.

Nem szólhatok bele, és nem is akarok beleavatkozni. Én visszamegyek karácsonykor Magyarországra, és sosem jövök többet. Ő meg itt él. Nem lehetett volna köztünk semmi. Meg volt az esélyünk, mégsem jöttünk össze.

És a szívem mélyén természetesen az kívánom neki, legyen boldog, és ha a boldogsága ez a lány, a barátnője, hát vele.

Csak hát mindezt agyból mondom. A szívem viszont érez, és nagyon fáj látnom őt a lánnyal. A viszonyunk ami szoros barátság volt, mára már nem több haveri viszonynál. Minden nap munkában az a kettősség van bennem, hogy remélem látom őt, és ha látom, akkor jajj, csak kerüljük el egymást. Értitek? Tök szar. Vágyom rá, de mivel tudom hogy ő elérhetetlen, ezért meg kerülném, hogy ne fájdítsam a szívem. Baromira szar, és már napok, hetek, csaknem hónapok óta tart.


2020. nov. 17. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:

"Most is karácsonyig fogok maradni."

Azt majd a covid eldönti :D

2020. nov. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Senki nem tartott vissza hogy lépj te is, vagy ne csak játssz a sráccal. Ez van, ne gondold hogy érted cölibátust is fogad meg hasonlók.
2020. nov. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. A saját döntéseid hoztak ebbe a helyzetbe és még csak azt sem mondom, hogy rosszul döntöttél volna. Az élet ilyen, nem lehet minden a miénk.
2020. nov. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mit hittél, hogy évekig várni fog?
2020. nov. 18. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem néha az emberek, ha erősek az érzelmek miért várunk?

Jobb lett most azzal hogy tavaly vissza jöttél Magyarba?

Ahogy olvasom nem igazán.

Neked legalább szerencséd volt,ha én külföldön találkozom főleg egy magyar nővel akivel passzolnak a dolgaink maradtam volna kint ez biztos.

Sajnos engem felőrölt a magány ezért haza kellet jönnöm,igaz nem is terveztem kint de ha találkozom egy olyan emberrel akivel minden jól megy akkor biztosan léptem volna és maradtam is volna,az élet már csak ilyen.

2020. nov. 18. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!