Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi játszódik le egy zárkózott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi játszódik le egy zárkózott férfi fejében ilyenkor?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt, sokat van nálam a párom (ő a ffi). Ő egy csendes, visszahúzódó tipus, ha nem kérdezik magától nem beszél ezt tudtam az elejétől, nem jár tarsaságba, max nagyon ritkán egy-egy helybéli gyerekkori baráttal fut össze. Kapcsolata se volt sok, minimális. De valahogy egymásra találtunk, mert érzelmi intelligenciában messze viszi a pálmát.

Sokszor ha itt van, összebújva elvagyunk -tudom érzem hogy nagyon szeret, csak bennem megfordul néha, hogy őt vajon nem zavarja e a csend?? Van olyan ffi aki hasonlóan működik és elég ennyi? Nekem jó igy, nem vagyok kenyszeres beszélgető de azert jó lenne tudni mi játszódhat le benne :-)



2020. nov. 18. 11:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
68%
Csak a primitív embereket zavarja a csend, mert akkor egyedül maradnak azzal a nagy ürességgel ami bennük van.
2020. nov. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
33%

11-es te beteg primitív vagy. Olvasni is halkan szoktam...

Tudod könyvet... Oldalak vannak benne... Azokon meg betűk..

Anyád is primitív lehetett mikor téged csinált!

2020. nov. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nos #11-es mikor és hol találkozzunk?
2020. nov. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem ez tul ingerszegeny lenne, langyos viz, de ha neked megfelel, akkor jo.
2020. nov. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Erről egy karikatúra jut eszembe. A férfi és a nő fekszik az ágyban. A nő arra gondol, hogy "úristen, biztosan észrevette, hogy meghíztam. Biztos azt hiszi, olyan leszek, mint az anyám, már nem is szeret, alig beszélgetünk, a szex is egyre kevésbé izgatja. Az Annáék is szakítottak, pedig semmi előjele nem volt. De hát mit kéne csinálnom? Egyek kevesebbet? Egyáltalán miért nem tud úgy elfogadni, ahogy vagyok? Ez tiszta közhely. Mért mindig a nőnek kell megfelelnie?" Eközben a férfi erre gondol: "Vajon hogyan állnak meg a plafonon a legyek fejjel lefelé?"
2020. nov. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!